Sayfa 158/334 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2672 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Cimbom glatasaray galatasaray şampiyon
    Cimbom galatasaray sampiyonum cimbomum
    https://youtu.be/t6On66FbJmY

2. güzelim haberleri
    beklentiyi fiyatlamıyor
    olacak iş değil ama oluyor maalesef

3.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    güzelim haberleri
    beklentiyi fiyatlamıyor
    olacak iş değil ama oluyor maalesef
    Anlaşılan ,tahta yapıcı Sivas maçı için risk almak istemeyenlerin çıkmasına izin vermek istemiyor.

4. Iyı tutuyorlar, hacimde düşük öğlen sonu bakarsın bir aksiyon gelır senede..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Sivas maçı kaybedilse bile büyük çöküş beklemiyorum. Hatta önce düşürüp sonra yukarı bile götürebilirler Kağıt çok dile düştü ve epey ky doluştu hisseye. Sivas maçını dökmek için kullanabilirler. Tabii bu dediğim hissenin fiyatını yükseltme niyetleri varsa geçerli. Bunu da bilmiyoruz ne yazık ki..

6.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Sivas maçı kaybedilse bile büyük çöküş beklemiyorum. Hatta önce düşürüp sonra yukarı bile götürebilirler Kağıt çok dile düştü ve epey ky doluştu hisseye. Sivas maçını dökmek için kullanabilirler. Tabii bu dediğim hissenin fiyatını yükseltme niyetleri varsa geçerli. Bunu da bilmiyoruz ne yazık ki..
    Sivas i yenemezse sampiyonluk yolunda büyük yara alir .Başakşehir ve Tspor da bu hafta yenerse GS geride kalır .Ki Tspor un 1 maçı da eksik.

Sivas i yenemezse ve Tspor da kazanırsa %10-15 aşağıdan açar gsray

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

Brut bitti gaffur, bır açıp bakın kap a..

Ayrıca Sivas ı ezerek geçer yaz bır kenara...

Buraya atıyorum ama çıkmıyor sayfada sorun var.. 05.03 seans sonu dıyor...aldım gaffur bır haftadır alıyorum satıyorum riske sokmayacak miktarla sezon sonuna kadar tutacam, gs şampiyon olacak gıbı çok buyuk supriz olmazsa..

Senin hatıp agada gelirse bır zamanlar cimbon efsanesi başlar..
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Ben risk sever bu ortamda tek hissem riskli sever Cimbom bu hafta yenerse ve diğerleri berebere haftaya şenlik

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam 3 daire icin anlasmis Adana dan.Ozel mesaj atayim.Gs reklami yapayim ona .Gs Sivas i yenerse uçar gelecek hafta .
    Borsada artik ayı piyasasında yiz .Maçları alabilirse diğer sportif dışı hisselerden GS gibi hisselerde ky coşkusu olabilir .Portfoyumun bir miktarı ile bu riskte ben de varım.

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

Brut bitti gaffur, bır açıp bakın kap a..

Ayrıca Sivas ı ezerek geçer yaz bır kenara...

Buraya atıyorum ama çıkmıyor sayfada sorun var.. 05.03 seans sonu dıyor...aldım gaffur bır haftadır alıyorum satıyorum riske sokmayacak miktarla sezon sonuna kadar tutacam, gs şampiyon olacak gıbı çok buyuk supriz olmazsa..

Senin hatıp agada gelirse bır zamanlar cimbon efsanesi başlar..
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Ben risk sever bu ortamda tek hissem riskli sever Cimbom bu hafta yenerse ve diğerleri berebere haftaya şenlik

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Cimbom glatasaray galatasaray şampiyon
    Cimbom galatasaray sampiyonum cimbomum
    https://youtu.be/t6On66FbJmY
    https://youtu.be/NJ2TkBrWA04

Kanımız sarı lacivert .GS siz da Fener olmaz .Bjk Tspor u yendiğimiz de zevk almıyorum.Ama GS ya yenildigimizde bile zevk alıyorum.Sonuna kadar FB

Sayfa 158/334 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •