Sayfa 184/334 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2670 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    boş yapma ya iki forumda da varsın yeni gördüm tsdan çıkanlar gs ye gelecek dedim diye mi kuduruyorsun anlamıyorum bugün sattılar yarın alacaklar paralarını gelecekler sizin gibiler kudurmaya devam etsin
    Diğer tarafta barınamayacağın için burada boş yapıp duruyorsun. 4 üzerinde iken de aynı gazları veriyordun. 20 olacak diyordun.

Hâlâ utanmıyorsun.

Ts da ne kadar gerçek yabancı var ki gs a gelsin

Anca gaz.

Yabancılar gelmez, hisse artmaz ise yazmaya devam edecek mısın? Utanman olmadığı için tabii ki evet.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. yarın olmasa da bu hisse 1 seneye ts yi geçtiğinde sen utanacak mısın acaba

3.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    yarın olmasa da bu hisse 1 seneye ts yi geçtiğinde sen utanacak mısın acaba
    Yarından vazmigectin

Şimdi karsilastiracagimiz sey tspor mu oldu

Şu anda gs piyasa değeri 175 milyon dolar.

Tspor 166 milyon dolar.

Hangisi değerli?

4. ben kısa vadeli degilim enayi miyim kısa vadeli yatırım yapayım :D gsray her türlü geçecek seneye burada ol

5.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    ben kısa vadeli degilim enayi miyim kısa vadeli yatırım yapayım :D gsray her türlü geçecek seneye burada ol
    O zaman neden yarın yabancıların gelmesi ile ilgileniyorsun?

Trolllukde başarılı değilsin

Eskiler daha iyiydi.

6. Bir şey biliyoruz ki konusuyoruz ne trolü? Al bak S&P VADELİLER %3 yarın yabancılar gelir alım fırsatı bile zor verir bu kağıt haftaya perşembeye kadar tavan bile gidebilir ta ki brüt yiyene kadar TS ile yeri erken bile değişebilir spor kağıtlarında her şey olur YTD göreceğiz

7. Utanmasa eksi olacağız.

8.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    Bir şey biliyoruz ki konusuyoruz ne trolü? Al bak S&P VADELİLER %3 yarın yabancılar gelir alım fırsatı bile zor verir bu kağıt haftaya perşembeye kadar tavan bile gidebilir ta ki brüt yiyene kadar TS ile yeri erken bile değişebilir spor kağıtlarında her şey olur YTD göreceğiz
    Yok daha seninkiler. Seslen de gelsinler, bak yoksa birazdan tspor a özenecek gibi

Sayfa 184/334 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •