Sayfa 19/327 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 145 - 152 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. forum neden sessiz ???

2. Spor hissesi seyirci olsada oynuyor olmasada önemli olan skor
    kimseler anlamazdı ya nasip ne demekti.

3. BJK ye takılmış gidiyordu. Yarın BJK bayağı düşer.Bakalım ne yapacak Gs.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    BJK ye takılmış gidiyordu. Yarın BJK bayağı düşer.Bakalım ne yapacak Gs.
    Beşiktaş yenildiği için düşer.Garay yendi ve beşiktaş gibi bir rakip puan kaybetti.

Ben foruma yazmıyorum genellikle ama son bir kaç gündür yazılanları okuyunca şunu anladım.

1.30-1.40 maliyetli arkadaşlar %50 karı cebe indirmiş ve olumsuzluk olurda düşer mi acabanın peşine düşmüş durumda.

5. GSRAY - Galatasaray Sportif

Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    Beşiktaş yenildiği için düşer.Garay yendi ve beşiktaş gibi bir rakip puan kaybetti.

Ben foruma yazmıyorum genellikle ama son bir kaç gündür yazılanları okuyunca şunu anladım.

1.30-1.40 maliyetli arkadaşlar %50 karı cebe indirmiş ve olumsuzluk olurda düşer mi acabanın peşine düşmüş durumda.
    Dostum klasik ky psikolojisindesin bunu bi kenara bırakın. Şöyleki ben sattım hisseyi 1.81 geçmedikçe zor alırım yani düşmesini değil çıkmasını isterim şunu anlamanız lazım kağıtların dibi vardır ve bu sıfırdır ama tepesi yoktur onun için satılan hisse ne kadarda ucuz olsa alınmaz bir malın değerli olması için talebin arzdan fazla olması şarttır ve arz-talep denge oranı fiyatı oluşturur. Gelelim ky hatasına talep edilen hisse alın (spekülatif demiyorum) sadece ucuz diye hisse alınmaz mesala gsray 1.15 in altına düşse portföyümden tamamen çıkarırım ne zaman kendini toplar o zaman bakarım.
    Şimdi tekniğine bakalım

Haftalık yani ov için herşey olumlu
    Beklediğim bu 60 lığın ve aylıkladaki bu 50 aylık ortalamanın kırılması

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Dostum klasik ky psikolojisindesin bunu bi kenara bırakın. Şöyleki ben sattım hisseyi 1.81 geçmedikçe zor alırım yani düşmesini değil çıkmasını isterim şunu anlamanız lazım kağıtların dibi vardır ve bu sıfırdır ama tepesi yoktur onun için satılan hisse ne kadarda ucuz olsa alınmaz bir malın değerli olması için talebin arzdan fazla olması şarttır ve arz-talep denge oranı fiyatı oluşturur. Gelelim ky hatasına talep edilen hisse alın (spekülatif demiyorum) sadece ucuz diye hisse alınmaz mesala gsray 1.15 in altına düşse portföyümden tamamen çıkarırım ne zaman kendini toplar o zaman bakarım.
    Şimdi tekniğine bakalım

Haftalık yani ov için herşey olumlu
    Beklediğim bu 60 lığın ve aylıkladaki bu 50 aylık ortalamanın kırılması

12 yıldır borsadayım...tekniğin çöp olduğuna çok şahit oldum.Trabzon sporda 80 kuruşlar bir iyilik meleği vardı.Herkese satın 60 kuruş onacak diyordu.Bende tanıdıklarıma bedava 80 kuruşa alın bunu diyordum.Orayada hiç bişey yazmadım gerisini yazmayayım istersen.

7.  Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    12 yıldır borsadayım...tekniğin çöp olduğuna çok şahit oldum.Trabzon sporda 80 kuruşlar bir iyilik meleği vardı.Herkese satın 60 kuruş onacak diyordu.Bende tanıdıklarıma bedava 80 kuruşa alın bunu diyordum.Orayada hiç bişey yazmadım gerisini yazmayayım istersen.
    Arkadaşım ben çıkıp inmesine veya bu tahmine bişey demiyorum ben sizin “burada hisseyi sattırıp düşürmeye çalışanlar var” demenize anlam veremedim . eğer çıkacaksa buradakilerin satmasıyla düşmez aksine hisse toplamak isteyen varsa yükü alınca yukarı sürer ve sizin dediğiniz gibi ucuzlamaz ayrıca bakarsanız alım satımlarımı net yazdım lütfen biri hakkında karar vermeden biraz geçmişine bakın

8.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Bu süreçte dikkatli olmakta fayda var düşüş olursa inatlaşmamalı varsın maliyetiniz üç beş kademe artsın sermayeniz çok etkilenmez ama 20 kademe düşüş insanı etkiler 1.81 üstü kalıcı olunca bakılmalı diye düşünüyorum

sizce maç sonuçları yarın fiyatı etkilermi rakipler berabere kaldı.

Sayfa 19/327 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •