Sayfa 195/329 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2632 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Kısa sürede motive olan takım bu işi götürür. Motive etme denince akla gelen ilk isim Terim'dir.Bu düşünceden hareketle biraz aldım. Hissede taraftarlık olmaz arkadaşlar. Keşke tüm küçük yatırımcılar kazansa. Kendi takımımızdan kaybettigimzi Tspor'dan kazandık. Şimdi de gsray aldım. Önemli olan kazanmamız taraftarlık ile hisse ortaklığı farklıdır. Fikstür avantajı da önemli tabii. Ytd

2. Fenerbahçeli olarak gsray daha şanslı buluyorum. Tspor ve Başakşehir daha stresli çıkacak maçlara ,gsray daha motive çıkacaktır . En başta Fatih hoca iyi motive edecektir takımı , geçmiş yıllarda son virajı hep gsray götürmüştür yine götürür bende bu faktörlerden dolayı aldım. Her zaman ilk üç takım arasında az puan farkıyla önde olan takımın stresi fazla olur kaybetme korkusu ve korktuğu başına gelir

3. Lige uzun süre ara verildi. Takımlar eski havalarını yakalamakta, form tutmakta zorlanacaktır. Gs'nin avantajı olacak belki de bu durum. Hangi takım daha derli toplu dönerse götürür bu işi.

4. Merhaba, bi bakalım dedik haftaya nasıl olur görelim. Anlaşılan başka geleneler de var.

5. Henüz çok geç değil yerinizi alın derim bayramdan sonra 3 üzeri haziran sonu 4 üzeri hepsi bir maça bakar buraya kadar getiren terim kolay kolay bırakmaz bu işin sonunu ytd

kurthan

6. La Liga 8 Haziran’da başlıyor.

7. Ramazan bayramınızı kutlar, bol kazançlı, sağlıklı nice bayramlara diyerek ilk üç takımı mercek altına alalım; Tspor lider fakat ilk 4 maçı ölüm ben derim ki tspor havlu atar yani Ligi 4. Yada 5. Bitirebilir. Sebebi ilk maçını kendi evinde Göztepe’ye kaybetti ve Göztepe’ye gidecek. İkinci maçı evinde Alanya ile berabere kaldı ve Alanya’ya gidecek. Üçüncüsü Ankaragücünü deplasmanda yendi fakat Ankaragücü potadan çıkmak için en az beraberlik alacağını düşünmekteyim. Dördüncü maçı gsray deplasmanı ve diğer dört maçının detayına girmiyorum. Başakşehir yarışın en şanlısı gözüksede gs,Alanya,konya,Ankaragücü maçları çok zorlu geçecek olası puan kayıpları yara almasına sebep olacaktır. Son 8 maçının ligin ilk yarısı performansı 6 galibiyet, 2 beraberlik iyi gözüksede olası bir beraberlik ve gsray mağlubiyeti işlerini zorlaştırabilir. Gsray ise gerçekten işi ve fikstür bakımından zor geçecek. Son 8 maçın ilk yarı performansı 4 galibiyet, 4 beraberlik şu sonuca bakılınca dışarıdan gsray şampiyon olması imkansız gözüküyor. Fakat son on yıllık şampiyonluk yarışında iyi motive ve galibiyet serisini yakalayıp ipi göğüslediği aşikar. İlk 2 maçtan alınacak Galibiyet takımı havaya şampiyonluk havasına sokacaktır.

8. Spor hisselerine girecek acemi arkadaşlara duyurulur. Ligler başladığı an itibariyle teknik çalışmaz. Ani sert iniş çıkışlara hazırlıklı olunuz. Kalp hastası olanın spor hissesi alması uygun değildir...������

Sayfa 195/329 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •