Sayfa 208/331 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Ts men cezasi geldi. Gs tavan olmadı.
    Gs yenildi ts yendi. Ts tavan oldu.
    Garip bir durum günlerce baskı altında sıkıştı kaldı.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

Emir iptal iyileştirme moda oldu gsray da gelirse şaşırmam

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. İşte bu yüzden tehlikelidir spor hisseleri maalesef bu gibi tahtalara giriyorsan zamanında pozisyon alacaksın yoksa cannnn yakar. Hisse yükselirken tahtaya girmeyin , ben aldığımda hiç yorum yoktu kimsecikler yoktu , şimdi çok kalabalık ama ben yokum. Perşembe ve cuma bu gavat fiyatlamış maçı bizim haberimiz yokmuş uyanamadım biraz afalladım ama çok geçti artık . Bu yıl 8. Kardan zararım bir türlü zirvede satmayı başaramadım nasip kısmet hisse alırken tavsiyelere değil kendinizin karar verdiği alışları gerçekleştirin

4. Ts neden yükseliyor, şampiyon olma durumu var. şampiyonlar ligi yolu kapalı.
    Gs.2.6 dan 3.97 geldi ve şampiyonlar ligi beklentisi ve uefa gibi beklentileri varkan nasıl olurda ts hareketli. Gs hacimsiz düştü .bakalım nasıl bir plan içindeler

zorakipaşha
    ZIPKINCI

5. Elindeki lotlara sahip çıkanlara selam olsun. Dün satıcı bulamayınca bugün korku oluşturuldu eksilere çekerek ama beklediği satıcıyı bulamadı yine. Yukarı atmasının sebebi bu. Almak isteyenler lot bulamayınca emir iyileştirmeler geldi. TSPOR 2 dip gördü ama milyonlarca lot el değişti, neredeyse bizim dün değişen lotların 15 katı kadar. TSPOR şuan riskli, şampiyonluğu fiyatladılar. Bizde zaten beklenti azaldı, fazla aksiyon olmayacağı için endeks pozitif yön bulursa ekmek parası çıkartır.

6. Geçmiş zamanda gs hissesi almıştım şampiyon olacak diye 2 hafta kalmıştı aynı ts gibi fiyatladılar ky verdiler
     Alıntı Originally Posted by mavi83 Yazıyı Oku
    Elindeki lotlara sahip çıkanlara selam olsun. Dün satıcı bulamayınca bugün korku oluşturuldu eksilere çekerek ama beklediği satıcıyı bulamadı yine. Yukarı atmasının sebebi bu. Almak isteyenler lot bulamayınca emir iyileştirmeler geldi. TSPOR 2 dip gördü ama milyonlarca lot el değişti, neredeyse bizim dün değişen lotların 15 katı kadar. TSPOR şuan riskli, şampiyonluğu fiyatladılar. Bizde zaten beklenti azaldı, fazla aksiyon olmayacağı için endeks pozitif yön bulursa ekmek parası çıkartır.
    zorakipaşha
    ZIPKINCI

7. Spor endexi 80 bine dayandı. Gs yerinden oynamıyor. Ky gs önerdiler ts alıp götürdüler. Acıklaması bu olsa gerek.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

8. Aynen maalesef durumun özeti bu..
     Alıntı Originally Posted by emreakyol Yazıyı Oku
    Spor endexi 80 bine dayandı. Gs yerinden oynamıyor. Ky gs önerdiler ts alıp götürdüler. Acıklaması bu olsa gerek.

zorakipaşha
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Sayfa 208/331 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •