Sayfa 218/330 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2633 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. 28 senelik profesyonel borsacı ve analizciyim. Size geçen hafta fiyat 2.80 ken hızla 3 üzerine çıkacağız demiştim çıktık... Lakin gelecek kar satışlarını ben şahsen bekliyordum. Endeks 115.445 te çok güçlü dirence sahip. Dolasıyla ptesi zaten yukarı yönde hareket olacak... GS hissemize gelirsek 2,93 kademede 1 mil 126 milyon tllik rekor bir maliyet hacmine sahip ki burası yıkılırsa durak 2.70 olur... Ama kanmca ykılmayacak.. Dolayısıyla Trabzon maçı sonucu eğer güzel çıkarsa ptesi hızla 3 tl üzerine çıkacağız... Hafta içinde 3.20 üzerine çıkacağız... Maç sonucu iyi olmazsa benim düşüncem 2,85 civarından aşağısını pek görmeyiz. Moralli olun analizlerimle size bol bol bilgi vereceğim. Yatırım tavsiyesi değil kendi kişisel görüşümdür.

2. neyin moralini kime veriyon yillarin borsacisi spor hiselerine sadece manipulasyon icin girer ve vur kac yapar.burada yeni baslayan borsacilara yazik ulur.suraya gidecek buraya gelecek diye umut tacirligi yapma.ytd...

3. 1.30 1.50 yolculuğu başlar diyince algı yapma diyen borsa kralları burada mı? burada değillerdir tabii karınızı alın çıkın dedim çıkmayanlar elinde yüksekten mal beklesin ben 20 bin karla aşağıdan toplar seneye stadyum parası zamanı okuturum hadi eyvallah iyi forumlar

4.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Senden önce de buradaydım, senden sonra a burada olacağım. Agababalarin en azından karakterli idi sende o da yok.

Bu arada 1.3 bekleme, gelmeyecek. Hodri meydan diyorum bu konuda.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yav he heeeee sana göre 3.90 lara tekrar cıkmayacaktı cıkacak diyince laf ediyordun 2 ay önce

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,957
    Blog Entries
    4
    Takım bitmiş, hisse ne olacak bakalım...
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

Arkadaşlar forumun paylaşım seviyesini düşürmesek sizden ricam fiyat paylaşımıda yapmıyalım herkes fiyat beklentisini kendisine saklasin..

7. Takım çok kötü bitik..
    .
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by sonnefes Yazıyı Oku
    28 senelik profesyonel borsacı ve analizciyim. Size geçen hafta fiyat 2.80 ken hızla 3 üzerine çıkacağız demiştim çıktık... Lakin gelecek kar satışlarını ben şahsen bekliyordum. Endeks 115.445 te çok güçlü dirence sahip. Dolasıyla ptesi zaten yukarı yönde hareket olacak... GS hissemize gelirsek 2,93 kademede 1 mil 126 milyon tllik rekor bir maliyet hacmine sahip ki burası yıkılırsa durak 2.70 olur... Ama kanmca ykılmayacak.. Dolayısıyla Trabzon maçı sonucu eğer güzel çıkarsa ptesi hızla 3 tl üzerine çıkacağız... Hafta içinde 3.20 üzerine çıkacağız... Maç sonucu iyi olmazsa benim düşüncem 2,85 civarından aşağısını pek görmeyiz. Moralli olun analizlerimle size bol bol bilgi vereceğim. Yatırım tavsiyesi değil kendi kişisel görüşümdür.
    Sportiflerden anlamadığın belli.
    Yarınki fiyatı görünce 28 senenin beyhude geçtiğini anlarsın. 😅

Sayfa 218/330 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •