Sayfa 220/329 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2632 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Kimin sportiflerden anlamadığı belli oldu sanırsam

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Erken öten kuşun başını erken keserler.
    Yarın sabah ekranı açınca bol bol hatıra görüntüsü alırsın.

2. teknik destekler sırasıyla;
    2.48
    2.25
    2.00

ytd...

3. 2.74 altı görmez. Burada fiyatlanan birsey olmadı. O balon Tspor da var. Bjk de ne fiyatladılar bilmiyorum. Fenerbahcede de fiyat uygun.

4.  Alıntı Originally Posted by synergy_84 Yazıyı Oku
    Erken öten kuşun başını erken keserler.
    Yarın sabah ekranı açınca bol bol hatıra görüntüsü alırsın.
    Geçen de böyle ötmüştün, almıştın cevabını. Aradan 3 gün geçince, mac bitince yazacak kadar da içerlemişin. Rahat ol

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    2.74 altı görmez. Burada fiyatlanan birsey olmadı. O balon Tspor da var. Bjk de ne fiyatladılar bilmiyorum. Fenerbahcede de fiyat uygun.
    Aynı düşünüyorum. GS 'deki balonu 3.93 'den aldılar.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Mac sonuclari PY nin isine yariyor. Bakalim nereye kadar salacaklar.

7. evet artık gs zamanı geliyor, endeks düzeltmesini yaptı, gs tüm olumsuzlukları fiyatladı, olumsuz birşey kalmadı artık. Hafta sonu galibiyet sonrasında cas kararı ile yeşillere devam. Yalnız maçtan önce alayınız abdestinizi alın artık daha da takımın başına birşey gelmesin

8. Elimde biraz GS var. Hangi haftasonuna biraz yüksek mal ile girsem, p.tesi hüsranla sonuçlanıyor. Bir değil, iki değil , belki 10 kez böyle oldu. Yahu arkadaş bir kere mi tutmaz. Bu Cuma dedimi ki, Yahu Ankaragücünü de mi yenemeyecek ? Zaten sonuncular, düşmekten kurtulmaları mucize ötesi. Dedim ki, ilave olarak "al 100K hisse daha, taşı p.tesiye". Öyle de yaptım, sabah düşmüsken aldım ama kapanıştan önce verdim gitti. Yeter hüsrana uğramak. Eldeki bir kuş, daldaki 2 kuştan iyidir. Bakalım P.tesi ne olacak ? Sonuçlar iyi olursa eldekini değerlendiririz. Kötü olursa sattığımıza şükreder, fırsatları kollarız. Gerçi geride riske girecek fırsat da kalmayacak.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 220/329 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •