Sayfa 222/329 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 2631 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. hiçbir hisse sürekli yükselmez yada sürekli düşmez illaki bir yerden dönecek ama neresi spek bilir.Bizim gibi ky lerin elinden sabredip beklemekten başka birşey gelmiyor.Herkes için zor bir süreç ama sonunda sabreden kar edecektir.Allah herkesin yardımcısı olsun.

2. Pandemi sonrası sürekli yenilgi.
    Takım futbol oynamıyor
    Futbolcular ayrı havada, klüp ayrı havada
    Ts. Yükseldi. Gs. Düştü.
    Ts düştü. Gs. Düştü.
    Spor endex yükseldi Gs. Düştü
    Spor endexi düştü Gs.düştü
    Bjk yükseldi Gs. Düştü
    Bu nasıl bir klüp nasıl bir yönetim
    Artık birşeylerin kasıtlı yapıldığı kanısına tamamen vardım.
    Sürekli düşüş varsa başka türlü oyunlar var demektir
    Gs YÖNETİMiNİN HİSSELERİ TESLİM ETTİĞİ BÜYÜK KUMARBAZLARIN YAPTIĞI İLLEGAL OYUN.
    Elbet yukarı döneceksin her düşüş alım için büyük fırsat gün gelecek cazip hale geleceksin

3. Maliyeti yüksek olan arkadaşlar kusura bakmasın yorumlara, spor hisseleri genelde Bu aylarda düşer. Panedemiden önce 1.70 civarında sattım sonra daha düşükten almadım. Yıllarca taşıdım bu gs yi. Sanki tüm Sporlar düşecek gibi, eğer geçmişe uyarsa. Bellide olmaz tabi. Borsada oyun bitmez.

Para tekniği yapar.

4. Tspor aşırı primli. Gereksiz o rakamlara cıktı. Bjk hala primli. Gs ve fener bence ucuz.

5. https://www-fanatik-com-tr.cdn.amppr...mp_tf=%251%24s alanından&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.fanatik.com.t r%2Fvideo-galatasarayda-son-dakika-erken-secim-sesleri-2157907

Erken seçim muhabbetleri bu kadar olumsuz olayın üstüne birde bu gelirse
    Kağıt tam bir iddia kupununa döner

6. Kağıt ucuz ucuz diye millete aldırdılar şimdi yıllarca bekle artık yükselecek diye...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

7. 2.5 primli ise ne biliyim diyecek çokda birşey yok
     Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Kağıt ucuz ucuz diye millete aldırdılar şimdi yıllarca bekle artık yükselecek diye...

8. Tamam doğru da hisse bu saatten sonra küçük yatırımcıyı uzun yatırımcı yapabilir....
     Alıntı Originally Posted by Zirro Yazıyı Oku
    2.5 primli ise ne biliyim diyecek çokda birşey yok
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Sayfa 222/329 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •