Sayfa 233/331 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bu yatırım ilişkilerinin şikayet linkini bilen biri varsa paylaşsında bi serzenişte bulunalım ..
    Bi fener kadar olamadın sizin nereniz büyük takım başınızdaki yaşamaya çalışan ihtiyarın nesi başkan bi hissenize bile deyeri yok yazalım ..
    Fener kadar olamadınız yazalım ..ytd

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Reıs TS dan bır cacık olmaz bu fıyat bıle çok bu bir..takımın dinamosu sosayı bıle fenere kaptırdıktan sonra.. Çok ekstra bır durum olmazsa spor hısselerının hepsı fenerin peşıne takılır bu iki..!!!!.. Fener yürüyünce bunlarıda peşi sıra sürükler muhakkak.. Ama ekstra durumlar olmazsa asıl fırtına fenerde kopar, arsa beklentısı de devam edıyor malum.. Yeterkı futbolda hayal kırıklığı yaşanmasın.. Bu yıl ümitliyim fenerden..
    Hiç gerçeği yansıtmayan varsayımlar olacak falan filan yada oldu haber ilk sana geldi

3.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Borsalarda kabullenilemeyen 2 borsa gerçeği vardır.....!!!!

1.)Bedelsiz hikayesi...
    2.)Spor hisseleri....

Bu hisseleri borsa üstadları adam yerine koymazlar ama PARA da bunlarda vurulur :-))

Borsadan hiç anlamayan en azından bu hisselerde hareket yok iken düşük fiyatlarda iken aldığında % 100 lük karlar elde edebilirler...!!!

Özellikle sezon açılmadan 1 ay önce spor hisseleri taban fiyatlarda iken yatırım yapılırsa nisan mayıs ayına kadar ki dönemde % 100 e varan oranda bir kar marjı yakalayabilirler....Bu hemen her yıl için geçerli olabiliyor...!!!

İnşallah bu bu yıl için de geçerli olur gsray da....!!!!
    Pekii beklicekmisin mayısa kadar . Hayır maçlar başlamadan karı alıp gidersin öyle mi öyle

4. Sn. Tatardemir gsray ve tspor hareketlere ne zaman başlar Fener de mutluyum ama bu ikisi ne olacak böyle

5. Ts 3.4. lerden 8.70 leri görmüş daha ne yapsın... Gs ye bakın milletin kanını emiyor. kene gibi... çıkıp birileride bu hırsızları sorgulamıyor. 3.90 milletin üstüne yıktılar şimdi toplamaya çalışıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Pekii beklicekmisin mayısa kadar . Hayır maçlar başlamadan karı alıp gidersin öyle mi öyle
    https://youtu.be/1aFBk9jjIac

Ben mayısı beklemem .Fiyata bakarım......4 tlyi görsün yeter bana ....Ben fiyata ve ettiğim kara bakıyorum....!!!

Yok artık başka gördüğüm FIRSAT KUPON HİSSE.....Borsada hisseler ederinin kat be kat yukarısında.....Ben yıllardır büyük hisselerle değil küçük hisselerle ilgiliyimdir.İlgilendiğim küçük hisseler de artık kat be kat BALON durumdalar....Paramı neden bunlarda bekleteyim?

Şubat ayında SIFIR 2020 PEUGETTO 3008 almak için fiyat sormuştum .Benim istediğim 250 bin tl idi .Ama elde yoktu.Mart nisan da gelecek dediler .Nisan da ise fiyatın 270 olduğunu söylediler.Borsada ardyz de beklentim büyük olduğu için arabaya para bağlamayayım dedim almadım.Haziran ayında tekrar gittim ama bu defa da 310 bin oldu dediler.....

Şimdi ise EURO nun da dolara göre % 10 pahalanmasının da etkisiyle 375 bin +20 bin deri koltuk =395 bin tl olmuş.Artık gitmiyorum .Bu fiyata almaktan vazgeçtim.....Artık 2021 mayıs hazirana kadar VURGUN yapabilirsem o zaman alacağım nasipse...

http://kampanya.peugeot.com.tr/fiyat-listesi/

Sonuçta döviz yükseldikçe ev,araba fiyatları devamlı yükseliyor.Yatırım yaparken herşeyi gözöünde bulundurmak gerekiyor....!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Sn. Tatardemir gsray ve tspor hareketlere ne zaman başlar Fener de mutluyum ama bu ikisi ne olacak böyle
    Ben bilsem fener in yükselişini yakalardım ,kaçırdım feneri

8.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    https://www.fanatik.com.tr/galatasar...agiyor-2165417
    Böyle bir haber var etkisi ne olur?
    Teknik ve bilançosu daha iyi olmasına rağmen aşırı baskı ve kontrol altında. Fener ve Beşiktaşa ayak uydurmakta geri kalıyor.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.
    Tahminen 2016 da sadece bu haberle gsray 10 -15 gün içinde % 100 üzerinde bir yükseliş yaşamıştı....Borsada beklentiler alınır a güzel bir örnek olmuştu.İşte 4-5 yıl önceki haberin meyveleri bugünlerde ciroya girmeye başlamış demk ki....!!!

Bir bakarsınız bu yıl GS bilançosunda bir iyileşme olur ve olası bir büyük yükselişe sebebiyet verir......!!!!!

Sayfa 233/331 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •