Sayfa 244/331 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Yarın gs ile deva arasında kararsız kaldım. Yarın spor hisseleri taban açar fener harici taban bozulur diye düşünüyorum fakat geri tabana basarsalarsa kötü olur. Sabah 9.55 hacimlilerde spor hisseleri ilk sıradaysa tabanın bozulacağına işarettir. Ytd

2. Bu sene şampiyon adayınız hangi güzide takımımız?
    Re,re,re-Ra,ra,ra olabilir mi?

3. Geçen yıl FENERBAHÇEM önce 6 dan 17 oldu,sonra tspor 1 den 9 oldu.....Bu sezon başı FENERBAHÇEM 11 den yaklaşık 5 kat yükselerek 55 e dayandı....!!!

Şimdi ise başarılı saha sonuçlarıyla neden GALATASARAY HİSSESİ ŞAHLANMA ZAMANI gelmesin?

,

GSRAY
    GSRAY, 4 fiyatında çizgisine devam etmektedir.
    İlgili grafikten, tüm başlıkların toplamı değerlendirildiğinde, rating Al sinyalinde yer aldığı belirtilebilir. Volatilite: % 18.87 olarak devam etmektedir.
    Performans: haftalık % 1.01, aylık % 54.44 ve 3 aylık % 9.59 oranlarında seyrediyor. Parite, bu sene; %97.04 kar/zarar oranındadır.
    Mumların dolgun olması halinde ve SMMA 'nın konumunu koruması durumunda yükseliş devam edebilir. Yoksa 3.80 'lere geri çekilebilir

5.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Geçen yıl FENERBAHÇEM önce 6 dan 17 oldu,sonra tspor 1 den 9 oldu.....Bu sezon başı FENERBAHÇEM 11 den yaklaşık 5 kat yükselerek 55 e dayandı....!!!

Şimdi ise başarılı saha sonuçlarıyla neden GALATASARAY HİSSESİ ŞAHLANMA ZAMANI gelmesin?
    Reis satmışsındır sen 3 tl altı iyidir.. Sezon başına gore prımlı sportıfler..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Gs, 6 ay içinde 1.50 olursa alırım. Kızmayın hemen. İnşallah ky kazanır, spek kaybeder.

Para tekniği yapar.

7. Ne oluyor arkadaş bu oynaklık nedir yahu???
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Reis satmışsındır sen 3 tl altı iyidir.. Sezon başına gore prımlı sportıfler..
    Reis bir miktar da GS da duruyor.....Fener kötü durumda.....!!!

Sayfa 244/331 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •