Sayfa 259/330 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon
Arama sonucu : 2640 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. cuma spor endekse müthiş para girişi oldu yavaş yavaş motorlar ısınıyor bu hafta güzel hareketler görülebilir...hafta sonu kayıpsız geçerlerse...tspor bastı gaza geliyor..kaybeden düşer kazanan yukarı gider....

2. Gec bile kalindi firtina. Ocak ayini bos gecti sporlar.

3.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    cuma spor endekse müthiş para girişi oldu yavaş yavaş motorlar ısınıyor bu hafta güzel hareketler görülebilir...hafta sonu kayıpsız geçerlerse...tspor bastı gaza geliyor..kaybeden düşer kazanan yukarı gider....
    bu hafta sporlar gaza basmaya başlayacaklar gibi...gsray 1 adım önde...her şey hazır.

4. gs bu hafta alanyayı yenerse bir adım öne geçer...tek dişe dokunur hatay deplasmanı kalır...gerisi hepsi içerde...golcününde maşallahı var...ilk yarı 5 olacak maç nerelere geldi hemde bu sahada....fenerin trabzon ve bjk deplasmanı birde alanyası var...bjk ın komple deplasman nerdeyse anadolu turu yapacak...sivas erz malatya rize....bu hafta gs karar mecii olur diye düşünüyorum...zaten alanyayı yener ise diğer takımların moralinide bozar gibi..hissede artık buna karar verecek..

5. https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...&utm_term=post

yeni spor yasası gelecek dedikoduları var...dikkatimi çekti dilerim doğrudur..

https://skor.sozcu.com.tr/2021/01/26...sacak-1558893/

6.  Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    gs bu hafta alanyayı yenerse bir adım öne geçer...tek dişe dokunur hatay deplasmanı kalır...gerisi hepsi içerde...golcününde maşallahı var...ilk yarı 5 olacak maç nerelere geldi hemde bu sahada....fenerin trabzon ve bjk deplasmanı birde alanyası var...bjk ın komple deplasman nerdeyse anadolu turu yapacak...sivas erz malatya rize....bu hafta gs karar mecii olur diye düşünüyorum...zaten alanyayı yener ise diğer takımların moralinide bozar gibi..hissede artık buna karar verecek..
    Doktorum iyi guzel diyorsunda deplasman ev farkimi kaldi. Bos stada oynuyorsun. Bu sene ic dis farki yok. Lafta kaldi o olay.

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Gec bile kalindi firtina. Ocak ayini bos gecti sporlar.
    her yıl ocak-şubat bir parlama yaparlardı hafifte olsa doğru...

8. bu haftayı kayıpsız kapatırsa fikstür avantajı var...gerçi küme düşme takımları ile oynamak tehlikeli olsa da yeni transferlerin müthiş uyumu ve katkısı ile bir adım önde..spor endeksi artık motorları ısıtmaya başlar...

Sayfa 259/330 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •