Sayfa 274/331 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon
Arama sonucu : 2647 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Dalavere bilmeyen besiktas ligin en iyi takimlarindan biri olan Hatay'a 7 gol atiyor, nasil oluyorsa artik ama donup dolasip 92-93 sezonundaki 8-0lik Ankaragücü macini isitiyorlar kendileri o sezon Ankaragücü'ne toplam 10 gol attiklari halde!

2. geçmişolsun burdan dönmez artık...yine tabanız...

3.  Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    geçmişolsun burdan dönmez artık...yine tabanız...
    Şampiyonalar ligi ön elemesi oynayacak niye taban yesin ki

4. Sorma, hem BJK hem de FB puan kaybetmez, GS 3.lükte kalır diyerek hisseleri sattım. 2 rakipte puan kaybedince vay be gitti fırsat demiştim salı günü. Sonra GS coin'e bakayım dedim. 80 lerde görünce alsam mı dedim ? Ya 50- 60 'larda almadın da 80 den mi alacaksın dedim. 2-3 saat geçti, bir baktım 120 tl. olmuş. Tüh be dedim. C.tesi öğlen baktım.240 tl. Çüşşş dedim ki 299.5 tl.yi nile görmüş. Geceye doğru 70-80 tl. 'lere gelmiş. Sonra 120'ye..Pazar 02.54 'te 90 tl. Gökdelen asansörü gibi, yerinde durmuyor.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ona daha çook var. Açılış eksi olur artık. 2 gol daha atsaydı belki tavan olurdu.

6.  Alıntı Originally Posted by tutik Yazıyı Oku
    Şampiyonalar ligi ön elemesi oynayacak niye taban yesin ki
    Ona daha çook var. Açılış eksi olur artık. 2 gol daha atabilseydi belki tavan olurdu

7. spor hissesi alan iddia oyuncysu olma ihtimali yuksek..bu kadar bilgiyle iddiada daha cok kazanc var..ama bizde hep algi sorunu var..simdi doru konusalim spir hisselerinin mali durumlari geneli iyi degil goruntude ozsermaye eksi oranlarinda kotunun iyisi galatasaray gorunuyor..simdi feneri ayri tutalim bjk, galatasaray fitatlari 3 lerde idiler. bjk sampiyon oldu averajla, penalti verilmese olamiyordu yada goztepeye penalti verilseydi olamiyordu galatasaray sampiyondu arada 2 gol fazlasi ile bjk oldu hayirli olsun..peki fiyat bjk galatasarayin 3 katinda. simdi size soruyorum bjk tavansa 3 te 1 fiyatindaki ikincilik hakki elde eden galatasaray eksimi olsun, prim yapmamiski..eger sampiyon olsa idi 10 tl olacakti en az ikinci olduysa deger ne olmali soru bu..

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    spor hissesi alan iddia oyuncysu olma ihtimali yuksek..bu kadar bilgiyle iddiada daha cok kazanc var..ama bizde hep algi sorunu var..simdi doru konusalim spir hisselerinin mali durumlari geneli iyi degil goruntude ozsermaye eksi oranlarinda kotunun iyisi galatasaray gorunuyor..simdi feneri ayri tutalim bjk, galatasaray fitatlari 3 lerde idiler. bjk sampiyon oldu averajla, penalti verilmese olamiyordu yada goztepeye penalti verilseydi olamiyordu galatasaray sampiyondu arada 2 gol fazlasi ile bjk oldu hayirli olsun..peki fiyat bjk galatasarayin 3 katinda. simdi size soruyorum bjk tavansa 3 te 1 fiyatindaki ikincilik hakki elde eden galatasaray eksimi olsun, prim yapmamiski..eger sampiyon olsa idi 10 tl olacakti en az ikinci olduysa deger ne olmali soru bu..
    Arkadaşım bu kadar yazmışında bir de ödenmiş sermayelerine baksaydın 1/3 fiyat mı , yoksa başka fiyat mı belki görebilirsin!

Sayfa 274/331 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •