Special Days Image
Sayfa 291/327 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

turkuaz 81.54 veya yesıl 80.60 maçın bittiği saat. yok uzatmaları oynayacağım dersen kırmızı 76.80 .ama sonrasına gol yersin

2 no .. bar turkuaz altında kaldığı zaman pembe destek noktası oluşturmuş..hayret... palavra palavra.. AJDA söylüyor...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    sahadaki şov şimdilik bitti... sıra bistte bizim şovumuzda... tahtacının gücünü test edeceğiz bu hafta ve önümüzdeki haftalar... flama boyu bayağı büyük... endeksten bağımsız olmamız lazım... bu aralar mecidiyeköy satışları da başlayacak. başkan bugün öyle söyledi... hadi bakalım... yaklaşık üç ay endeks çıkarken bu düşmüştü... her hissenin bir zamanı vardır... gün bu gün diye düşünüyorum...
    Dünya kadar proje var,Emlak konuta ait satın alınacak 40 dönümlük florya arazisi yeter mecidiyeköy riva satışları şöyle dursun,bunun yanında tff birde ges kuracağız dedi ne olursa olsun hisseyi yürütmüyor başındaki dana çobanı.Şu beklentiler başka herangi bir takımda olsa x10 ile fiyatlama yapardı ama bizim lağım faresi hala bizim cebimizdekine göz dikiyor lanet olsun böyle işe.

3. İşte bu be canim

4. tarih 15 ağustos, hisse 7.08 görüp 6.64 kapatmış, endeks 2857.
    tarih25 kasım hisse 6.54 endeks 4800küsür...
    tahtacı çok zalim, çok gaddar....
    o kadar beklenti ve haberlere rağmen yürütmüyor...

5. sporları taktı peşine gidiyor... diğerlerini bilmem ama bizim sağlam hikayelerimiz var. temelimizin dayanakları sağlam... sayın yönetimden daire satışları ve arazi alımı için kap haberleri bekliyoruz. hadi bakalım... hayırlısı...

6. an itibarıyla aktif alım 26 milyon, satım 16 milyon...

7.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    sporları taktı peşine gidiyor... diğerlerini bilmem ama bizim sağlam hikayelerimiz var. temelimizin dayanakları sağlam... sayın yönetimden daire satışları ve arazi alımı için kap haberleri bekliyoruz. hadi bakalım... hayırlısı...
    Mecidiyeköy ve Riva derneğin uhdesinde olduğu için kap göndermiyorlar,mail atmıştım öyle cevap verdiler bana.Milletin haberi yok 3 5 kişi biliyor bilmiyor bu projeleri,duyurulsa fiyat burda mı kalırdı ...

8. piclerin semsiye formasyonu nereden olursa yapistiriyorlar. oc spek.ytd.

Sayfa 291/327 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •