Sayfa 3/325 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2597 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. GSRAY - Galatasaray Sportif

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    3.gol olmasaydı kayseri 1 kırmızı ile hükmen olacaktı. Hakem hedefe kilitlenmiş giydi. Vay be aslan parçasına bakın ne hallerde )
    Bi önceki mesajı attığın günün ertisinde hisse piyasalar -3 yapar demişsin ama hisse +6 görmüş + kapamış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. O dediğim günün sabahı gsray 18.000 adet 1.52 alıp 1,54 satmıştım. Dün 22.000 adet aldım bekliyrm. Şahsen fenerliyim. Burada geçiciyim.

3.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    O dediğim günün sabahı gsray 18.000 adet 1.52 alıp 1,54 satmıştım. Dün 22.000 adet aldım bekliyrm. Şahsen fenerliyim. Burada geçiciyim.
    Hisseyi doğru okumanızı tebrik ederim çünkü yükseleceği çok netti ve o gün alım satım bütün noktaları burada anlık yazmıştım.

4. Tşk ederim. Spor endeksinde bu aralar trend yukarı döndü. Dipten dönüş uzun soluklu olur umarım. Gsray grafiği de ben yükseleceğim diye bir bağırmadığı kaldı. En son böyle bir grafiğe tspor 1.70 lerden 3,00 lere giderken şahit olmuştum ama erken vedalaşmıştım. Bana kalırsa şampiyonlar ligi ilk maçına kadar gsray iyi prim yapmalı. Kısmette varsa faydalanıruz.iyi geceler

5. terimin açıklamaları bomba gibi.
    bu yıl yapılan yurt içi transferler (vedat-mevlüt) para fazla versen de olmuyor..
    neden ??
    geçen yıl amatörce bu yıl profesyonelce ne demek ??
    2 hakem göstere göstere kenara...
    ya diğerlerine eyyam yapanlar....
    kulüpler birliğinin açıklaması
    vs vs vs
    zoru başarmak için birlik olunmalı .......bakalım sağlanacak mı ??
    şampiyonlar ligi gruptan çıkılırsa ekonomik anlamda dahada tutulmaz...
    diğerlerinin korkusu da bu..............

6.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    terimin açıklamaları bomba gibi.
    bu yıl yapılan yurt içi transferler (vedat-mevlüt) para fazla versen de olmuyor..
    neden ??
    geçen yıl amatörce bu yıl profesyonelce ne demek ??
    2 hakem göstere göstere kenara...
    ya diğerlerine eyyam yapanlar....
    kulüpler birliğinin açıklaması
    vs vs vs
    zoru başarmak için birlik olunmalı .......bakalım sağlanacak mı ??
    şampiyonlar ligi gruptan çıkılırsa ekonomik anlamda dahada tutulmaz...
    diğerlerinin korkusu da bu..............
    O gruptan çıkmak için adam gibi kadro kurup doğru düzgün futbol oynaman lazım, şu futbolla cl'de sonunculuk banko.

Falcao transferi hayırlı olsun ortaklar.
    Bonservis bedeli yok ...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

8. Ligde iddiamiz devam ederse Mayis lar bizim zaten.Şampiyonlar liginde disedis maçlar en kötü 3.olup Avrupa kupasında yarı final yolu kulübe çok para kazandırır.Bilanço güzelleşir.Buda borsa fiatina yansır.

Sayfa 3/325 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •