Sayfa 30/329 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2632 madde; 233 - 240 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Anlık düşüşler olabilir panik yapmayın sabah açılışı bekleyin demişim bunda ne var anlamadım bak salı gün fener anlık düşüşle -5 açtı sonra -1.5 gibi kapadı bugün +10 kastım böyle bir düşüşte panik olmayındı ama öyle gaplı eksi açmadı ve işlem için sabah açılışı beklemenin nesi kötü yazdıklarımı çarpıtıp algı yaratma sonraki mesajımı iyi oku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yahu derdim algı falan değil.Kabul et gsrayda sende yanıldın.Senin gibi.çok teknikçi yedi bi hisse.

Hiç bir teknikçi çözemedi bu hisseyi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    14 eylül cumartesi...bu süreç sıkıntı 20 kademe düşerse yanarsınız.ona göre ha!! Yazdığın gün.Ne çabuk unuttun.
    Yazdığım aşağıda ve doğru tahmin etmişim 1.81 şimdilik sıkıntı halen sözümün arkasındayım yazdıklarım arasından seçip getiriyosun ben o zamanki kapanışlara göre yorumluyorum hisse 1.9 hedefini 1.52 iken verdim ve seans için fiyat 1.87-88 iken 87 den sattığımı yazdım. Şimdi iki ay sonra hisse 1 lira olunca hani 1.9 mı demiştin diyeceksin

Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Bu süreçte dikkatli olmakta fayda var düşüş olursa inatlaşmamalı varsın maliyetiniz üç beş kademe artsın sermayeniz çok etkilenmez ama 20 kademe düşüş insanı etkiler 1.81 üstü kalıcı olunca bakılmalı diye düşünüyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    Yahu derdim algı falan değil.Kabul et gsrayda sende yanıldın.Senin gibi.çok teknikçi yedi bi hisse.

Hiç bir teknikçi çözemedi bu hisseyi.
    Arkadaşım yanıldım dememde bir problem yok da sıkıntı ne anlamadım. panikle satmayın dememmi yanılgı varsın senin gönlün olsun. Çok yanılmışım.!

4. City bank takas oranı

Trabzonspor 10. 80
    Fenerbahçe 6. 91
    Beşiktaş 4. 91
    Galatasaray 2. 15

Galatasaray maddi olarak daha iyi olmasına rağmen en düşük seviyede kaldı. Sırayla takas oranları devamlı yükseldi. Gs. Takas oranıda yükselmeye başlarsa bence 3 tl. Bile mümkün.
    Beklemeye değer buluyorum.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    ...
    bt1975'in tahminleri üç aşağı beş yukarı tutar. Al sat yaptığı yerleri de yazıyor Allah'ı var! Yani algıya mahal vermiyor! Hatta "ulan bu adam bu al sat efektif noktaları nasıl denk getiriyor? Yoksa spek bu ya la?" diye şaşırıp çay kahve eşliğinde içimden geçirmişimdir...

Hasılı, bir algı içerisinde olduğunu da düşünmüyorum. Sizleri bilmem ama genel manada teknik verileri yol belirleme açısından faydalı oluyor bana. Zaten dediği gibi her dediği tutsa sana bana laf yetiştirmek yerine hisselerde şov yapardı.

Ayrıca 1.61'i defalarca kez vurguladı geçmesi lazım diye. Kaç kere oraya vurup geldik. Ben de onun dediklerine göre kendime bir strateji belirlemiştim. Son 1,61 hareketini delip geçer sonra 1,9 yaklaşır orada da kalıcı olursa ilk etap 2,30'larda dinlenme diye hesaplamıştım. Tam 1,60 civarı mallanmaya niyetlenmiştim. Hesapta olmayan bir mevzum çıktı. Ekrandan uzaklaştım. Alamadım kağıdı. Sonrasında da zaten malum 1,70'lerde gezmeler başladı; 1,90 teğetinden sonra... Alsaydım tatlı bir kar yapacaktım. Kısmet, yapamadık. Düşmesini bekliyorum... Ha bu stratejiyi yapmamda bt1975'in verdiği bilgilerin payı var; sağolsun üşenmeden aktarıyor bize... Senin de haklı olduğun bir konu var, teknik bu kağıtlarda bir yere kadar. O yer de hareket başlayana kadar. Sonrası tamamen speğin insafı indikatörü...

Demem o ki birbirimizi suçlamak veya gömmek gibi rövanşist yaklaşımlardan ziyade speği nasıl indikatörleriz ona bakalım... Neticede hepimiz aynı gemideyiz...
    Yazdıklarım sohbet muhabbettir. Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kahve muhabbeti, çay muhabbeti biraz da mahallede eve giderken rastlaştığın köşe başı dost muhabbetidir...
    Selamlarımla...

6. Dexter7995 boş yapmayı bırakın ya bir teknik de sen paylaşta görelim adam okadar ugraşıyor zaman ayırıp burada paylaşıyor birde gelip senin gibilerden laf yiyor bilgin varsa konuş yoksa sataşma bence kimseye.

7.  Alıntı Originally Posted by yalcinnn Yazıyı Oku
    Dexter7995 boş yapmayı bırakın ya bir teknik de sen paylaşta görelim adam okadar ugraşıyor zaman ayırıp burada paylaşıyor birde gelip senin gibilerden laf yiyor bilgin varsa konuş yoksa sataşma bence kimseye.
    Avukatmısın sen?

Ben fikrimi söylerim o arkadaşta cvp yazar.Bu ikimizin arasında bir diyolog olur.Yani ikimizin arasında.

8.  Alıntı Originally Posted by yalcinnn Yazıyı Oku
    Dexter7995 boş yapmayı bırakın ya bir teknik de sen paylaşta görelim adam okadar ugraşıyor zaman ayırıp burada paylaşıyor birde gelip senin gibilerden laf yiyor bilgin varsa konuş yoksa sataşma bence kimseye.
    Bu hissede neyin tekniğini paylaşacaksın.Bende onyu anlatmaya çalışıyorum.

Tekniği bende biliyorum.Dün tekniğe bakarsan saatlik macd hatırına 1.80 üstüne gitmesi lazımdı.Noldu 1.73 kapattı.

Bu hissede teknik işlemez.Çünkü spor hissesi hemde sahipleri ky dolandırıcısı olan bir spor hissesi.

Ha iş tekniğe bakılırsa fenerin çoktan düzeltme yapması lazımdı.ama noldu halen gidiyor.Yani spor hisselerinde teknik işi çok zor.

Sayfa 30/329 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •