Sayfa 301/331 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon
Arama sonucu : 2641 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Uçtu uçtu Bjkas uçtu,,,,vay bee.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. merak etme uçtuğu gibi çakılır yakında.. kucağa verirler bir güzel.. hacimsiz geldi buraya kadar.. yatırım tavsiyesi değildir.. bye bye...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Uçtu uçtu Bjkas uçtu,,,,vay bee.
    Aynen 6 olunca postalamıştım 4 cıvarı almıştım,şimdi buna takılıyoruz,vurkaç iyi oluyor 7.50-8 arası,böyle bir müddet devam etse iyi olur,bu şekilde hissenin tepe noktasını 9-alt noktasını 6 yaptırdım tradelerlen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    merak etme uçtuğu gibi çakılır yakında.. kucağa verirler bir güzel.. hacimsiz geldi buraya kadar.. yatırım tavsiyesi değildir.. bye bye...
    Zaten çok defa çakıldı-2 defa 2 altından 15 gösterdi hep geri geldi,bunlarda hep vardım,ama hiç 15 aşılmadıydı,şu an eski halka arz olduğu rakamlarda,bölünüşe göre fiatı 500 falan ediyor,en büyük bölünüşü %1800 bedelsiz vermesiydi,50 olduktan sonra bölünmüştü fiatı 6 olmuştu,operasyon yiyen hisse dibe inmeye mahkumdur 1.35 görmüştü bunlarda hep vardım,yüksek hisselere takılmam adetim değildir,ky zaten devamlı bundan zarar eder dipten almadığı için,huyları budur çok gidenin peşine takılırlar

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Zaten çok defa çakıldı-2 defa 2 altından 15 gösterdi hep geri geldi,bunlarda hep vardım,ama hiç 15 aşılmadıydı,şu an eski halka arz olduğu rakamlarda,bölünüşe göre fiatı 500 falan ediyor,en büyük bölünüşü %1800 bedelsiz vermesiydi,50 olduktan sonra bölünmüştü fiatı 6 olmuştu,operasyon yiyen hisse dibe inmeye mahkumdur 1.35 görmüştü bunlarda hep vardım,yüksek hisselere takılmam adetim değildir,ky zaten devamlı bundan zarar eder dipten almadığı için,huyları budur çok gidenin peşine takılırlar
    tespitleriniz çok doğru..

6. BJK' nin 1 senede 5 kat yükselmesinin tek sebebi var. O da mükemmel bir spekinin olmasıdır. Seneler önce de böyle mükemmel bir artış yaptırmıştı. Demekki BJK hissesi evladiyelik tutulması gereken bir hisseymiş.
    GS'li olarak imreniyorum bu hissenin speğinin yaptırdığı harekete.
    Bu arada aylar olmuş foruma yazmayalı
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    bjk niye mi yükseliyor ? sana söyleyeyim kardeş.. çünkü en iyi kadro ve en istikrarlı yönetim onlarda. bu sene 3-5 hafta daha olsaydı bjk şampiyondu. ama seneye şampiyonluğun en büyük kuvvetli adaylarından biri. sezona fırtına gibi girmesi bekleniyor işte bu yüzden yükseliyor. en güçlü rakibi yine cimbom olacaktır. fener aralarında en az şans verdiğim takım. ben yatırım yaparsam tabi kısa vade için işte bu düşünceler çerçevesinde yaparım.. yatırım tavsiyesi değildir.. benim şahsi görüşüm olup sadece beni bağlar.. bye bye...
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    BJK' nin 1 senede 5 kat yükselmesinin tek sebebi var. O da mükemmel bir spekinin olmasıdır. Seneler önce de böyle mükemmel bir artış yaptırmıştı. Demekki BJK hissesi evladiyelik tutulması gereken bir hisseymiş.
    GS'li olarak imreniyorum bu hissenin speğinin yaptırdığı harekete.
    Bu arada aylar olmuş foruma yazmayalı

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    BJK şampiyon olduğu sene çok fazla yükselmişti. Bu zaten benim her zaman iddia ettiğim şampiyon takımı bul parayı vur olayından ibarettir. Seneye de şampiyonluğun en iddialı adayı beşiktaş takımıdır. Çünkü ligin sonuna doğru en derli toplu görüntüyü beşiktaş verdi. Muhtemelen yeni sezona da fırtına gibi bir başlangıç yapacak ve en azından bir süreliğine liderlik koltuğunu kimseye bırakmayacaktır. İşte yükselişin temel nedeni budur. Yatırım tavsiyesi değildir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Spek akıllı ol hisse kaptırıyorsun

Sayfa 301/331 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız