Sayfa 34/331 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2645 madde; 265 - 272 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by BOZman Yazıyı Oku
    Florya ve Riva kulübün olduğuna göre, bu borcun büyük kısmı da kulübün.
    Florya ve Riva'dan gelen gelirle ödeyebileceklerine inanmışlar demek ki, böyle bir yapılandırma yapmışlar.

yalnız şirketin de tüm gelirleri temlik edilmiş, yani tüm gelirler bankalar konsorsiyumuna akacak, giderler de burdan ödenecek. Ekstra yatırım gerekirse, onay alınarak ödemesi yapılabilecek.

iyi bir denetleme olur bu şekilde...
    Arkadaşım riva ve florya borcunun tamamı derneğin, eski başkanın alacaklarının büyük kısmıda dernekten. Yani şirketin bu ödemelerle ilgisi direkt yok.
    Sadece patron olduğu için dolaylı yönden ilgisi var. Bu arada patron (dernek) sportif aş ye borçlu. Vs. Vs. Şimdi asıl soru şu ilk çeyrek bilanço nasıl gelir ben geçen yılki 177 milyon gibi bir zarar açıklamasını beklemiyorum çünkü borçlar yapılandırıldığı için finansman giderinin (zarar oluşmasındaki en büyük etkendi) düşük olacağını tahmin ediyorum. 31 Ağustos’taki Dolar kuru 5.8 olması negatif bir etki yaratacaktır. Ama bilen varsa ve açıklarsa sevinirim yeni transfer edilen futbolcu ödemeleri ne zaman ve nekadar yapılmıştır ayrıca yayın ve cl gelirleri ilk çeyrekte etkisi ne kadar teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. GS maçı alıp TS/BJK berabere kalırsa cimbom ön saflara çıkar.Borsada ne yapar o meçhul...

***EKGYO*** EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***EKGYO*** EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    13.09.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü Derneği mülkiyetinde bulunan Beykoz İlçesi Riva Mahallesinde kain taşınmazlar ile Bakırköy İlçesi Şenlik Mahallesinde kain taşınmaz (Florya) üzerinde proje geliştirmek amacıyla Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Şirketimiz arasında 2016 yılında imzalanan protokoller fesih edilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/789004

BIST

(27/09/2019 - 14:36:05)

4. (bilgilendirme mesajlarım ve teknik analizlerim, alım satım noktalarımı yazmam faydalı bulunmayıp okunmuyorsa boşuna uğraşıp burada yazmayayım bununla ilgili faydalananlar belirtirse sevinirim yoksa dediğim gibi zamanımı boşuna harcamayayım.)

Bilançoda bankalarla yapılan anlaşma neticesinde dönemsel kar etkisine Trabzonspor bilançosunda geçen dönemle arasındaki fark aşağıdaki finansal raporun ekinde alınmış resimde var 218 milyondan 24 e düşmüş tspor ne kadar kar açıkladı 100 milyon eğer bu yapılandırma olmasaydı ne olurdu 80 zarar. Peki gsrayın 2018 1Ç finansman gideri ne kadardı 153 milyon yani 130 gibi kar artışı şu an cepte.

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    ***EKGYO*** EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***EKGYO*** EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    13.09.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü Derneği mülkiyetinde bulunan Beykoz İlçesi Riva Mahallesinde kain taşınmazlar ile Bakırköy İlçesi Şenlik Mahallesinde kain taşınmaz (Florya) üzerinde proje geliştirmek amacıyla Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Şirketimiz arasında 2016 yılında imzalanan protokoller fesih edilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/789004

BIST

(27/09/2019 - 14:36:05)
    Dernek, 500 milyon TL'lik çek alıp, 340 milyon TL'ye çeki kırdırmıştı. Dernek ödesin şimdi hepsini. Ah ve beddua almayacaksın birader, çıkar aheste aheste.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benim yazım sadece hissenin durumu ve beklentilerle ilgili olmadığını biliyorum. Beni düşünmene gerek yok. Hisselerini dediğin yükselişte 1.80 ortalama ile sattım. 1.20 de var 2.28 de var. Sonra gene pozisyon açtım. Ben seninde yorumunu yaparken taraftarlık yaptığını görüyorum. Bana akıl verme tamam mı.
     Alıntı Originally Posted by Makinaci41 Yazıyı Oku
    Naçizane fikrim siz spor hisselerinden uzak durun.

Galatasaray hissesi 1.30 lardayken güzel paralar kazandırdı. Sonrasında bir düzeltme oldu. Şimdi ise emlak konuta ödemesi gereken yaklaşık 500 milyonluk bir para var. Onun akibeti belli değil. Yıllardır gelen şampiyonluk gelirleri vs gelmezse şirketin durumu ne olacak bir belirsizlik.

Fenerbahçe hissesi 50 liralardan geldi buraya ve illa ki ayağı yere basan, ekonomi bilen, aklı başında yöneticilerle yükselecekti. Sportif başarı da gelirse şirketin para girdisi fazla olacağı için şirket değerine de yansıyacaktır. Hele ki kumpas olduğu Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerince karar verilen ve bunun sonucunda Fenerbahçe nin kayıpları için açacağı tazminat davaları sonucunda gelecek büyük paralar.

Borsa beklentiyi satın alır. İki şirketin şu ankş durumu bu ve satın alınan bir çok şey var. Futbolda hakkı yenen kimse de yok.

Hisse değeri ve yatırımcının para kazanma sadece sahada alınan galibiyetle olmuyor. Bu iddaa denen oyunda oluyor onu tavsiye ederim.
    Bir tavsiye daha fanatik taraftarlığınızı burda değil maçlarda gösterin lütfen. Hiç bir teknik yada bilgi içermiyor yazdıklarınız. Okuyanların hiç birinin işine de yaramıyor tam bir zaman kaybı.
    Para tekniği yapar.

7. Ayrıca ne ellisi bay bilgili. Fb bölündü, bedelli. Şu anda fiyat eskisi ile 30üstü
     Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Benim yazım sadece hissenin durumu ve beklentilerle ilgili olmadığını biliyorum. Beni düşünmene gerek yok. Hisselerini dediğin yükselişte 1.80 ortalama ile sattım. 1.20 de var 2.28 de var. Sonra gene pozisyon açtım. Ben seninde yorumunu yaparken taraftarlık yaptığını görüyorum. Bana akıl verme tamam mı.

Para tekniği yapar.
    Para tekniği yapar.

8.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    (bilgilendirme mesajlarım ve teknik analizlerim, alım satım noktalarımı yazmam faydalı bulunmayıp okunmuyorsa boşuna uğraşıp burada yazmayayım bununla ilgili faydalananlar belirtirse sevinirim yoksa dediğim gibi zamanımı boşuna harcamayayım.)

Bilançoda bankalarla yapılan anlaşma neticesinde dönemsel kar etkisine Trabzonspor bilançosunda geçen dönemle arasındaki fark aşağıdaki finansal raporun ekinde alınmış resimde var 218 milyondan 24 e düşmüş tspor ne kadar kar açıkladı 100 milyon eğer bu yapılandırma olmasaydı ne olurdu 80 zarar. Peki gsrayın 2018 1Ç finansman gideri ne kadardı 153 milyon yani 130 gibi kar artışı şu an cepte.

Bence çok faydalı eline Emeğine sağlık hocam

Sayfa 34/331 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •