Sayfa 39/333 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2662 madde; 305 - 312 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bu adamın yaptıklarına bunca yıllık borsacı olmama rağmen denk gelmemişdim...
    Çok acımasızdı...
    Gs yatırımcısını resmen soydu...
    Bu botokslu yüzünden ailesi dağılanlar oldu....
    Beter olsun...

TH ile ayrıldığımız noktalardan biridir...
    Ne bulur/nesini sever şu botokslunun anlayamadım gitti?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. BJK. giderse gidiyor düşerse düşüyor. Spek efendimi diyeyim spek beyefendi desem.Ne is Bjk ye beraber hareket. FB ye takilsana.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
    GSRAY
    Onaylı Esas Sözleşme Tadil Tasarısı.pdf
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi : 04.10.2019 18:27:24
    Bildirim Tipi ÖDA
    Yıl -
    Periyot -

Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim A+ A-

Özet Bilgi : Kayıtlı Sermaye Tavan Artırımı SPK Başvuru Sonucu Hakkında
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Düzeltme Nedeni : Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen kayıtlı sermaye tavanı izni 2019-2023 yılları (5 yıl) için geçerlidir.
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 16.09.2019
    İlgili İşlem : Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) : 540.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) : 2.700.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) : 31.12.2023
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No : 7. Madde
    SPK Başvuru Tarihi : 25.09.2019
    SPK Başvuru Sonucu : ONAY
    SPK Onay Tarihi : 04.10.2019

Ek Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 16 Eylül 2019 tarihli kararı ile Şirket esas sözleşmemizin 7. maddesinde belirlenen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılmış olması, diğer bir deyişle Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin 540.000.000 TL'ye ulaşmış olması nedeniyle, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği ‘nin 5. ve 6. maddeleri uyarınca, yeni kayıtlı sermaye tavanının, çıkarılmış sermayenin 5 katı olan 2.700.000.000 TL olarak belirlenebilmesi amacıyla Şirketimiz esas sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi, Teşekkül Tarzı Ve Nev'i" başlıklı 7. Maddesinin, 16.09.2019 tarihinde KAP'da ilan edildiği üzere değiştirilmesi için 25.09.2019 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na yaptığımız başvuru olumlu sonuçlanmış olup, Sermaye Piyasası Kurulu'nca verilen kayıtlı sermaye tavanı izni 2019 – 2023 yılları (5 yıl) için geçerlidir. Uygun görüş verilen tadil metninin nihai hali ektedir.

İşbu görüş çerçevesinde esas sözleşme değişikliği izni alınmak üzere T.C. Ticaret Bakanlığı'na müracaat edilerek, alınan görüş ve izinler çerçevesinde yapılacak ilk Genel Kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacaktır.
    Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/790521

https://www.galatasaray.org/haber/gs...bildirim/45042
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. 1,61 çöktü. Sermaye arttırımı ihtimali, Fatih Hoca ve yönetim krizi de ortada iken üzerine bir de Suriye harekat meselesi... Çok iyi olmadı gibi...

Malda olana Allah sabır versin. Olmayan için de bekleyip daha aşağıdan alma fırsatı... Böyle melanet bir durum!
    Yazdıklarım sohbet muhabbettir. Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kahve muhabbeti, çay muhabbeti biraz da mahallede eve giderken rastlaştığın köşe başı dost muhabbetidir...
    Selamlarımla...

5.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    GSRAY
    Hocam öngörün ne ola ki? Sessiz sedasız izlemek de fayda etmiyor! Senin yönergeler gayet işe yarar doneler içeriyor... Bizi bir ışıklandırsan güzel insan!

Selamlar.
    Yazdıklarım sohbet muhabbettir. Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kahve muhabbeti, çay muhabbeti biraz da mahallede eve giderken rastlaştığın köşe başı dost muhabbetidir...
    Selamlarımla...

6. bilmiyorum ve soruyorum;
    yıllardır zarar açıklayan şirket , özsermayesi ekside olmasına rağmen son sene kar açıklarsa bedelsiz sermaye artırımı yapabilir mi?
    bunun için kayıtlı sermaye tavan sınırına dayanmışsa, önceden başvurup tavanı artırmaya gerek var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by pasaman Yazıyı Oku
    Hocam öngörün ne ola ki? Sessiz sedasız izlemek de fayda etmiyor! Senin yönergeler gayet işe yarar doneler içeriyor... Bizi bir ışıklandırsan güzel insan!

Selamlar.
    İyi akşamlar..
    Valla bu oynak piyasada sabah açılışta sattım gün içi 50 defa alıp sattım 54 kapaması şimdilik iyi 52 yi aşağı kırması zor gibi kırarsa üstüne atıp birdaha dönmemek üzere yukarı gitmeli buna ikili dip obo tobo ne istersen diyebiliriz. Bugünkü düşüşün tek iyi tarafı sığ olması ilk tepkide 59 a gelir ama ora nasıl geçilir o biraz zorlar. Hatırlarsanız bundan önceki 59 kırılımı zor olmuştu. 15 ekim öncesi satmak için beklentimi 1.8 den 1.73 çektim maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bilanço geldi hayret daha 2 gün vardı dediğim gibi olmuş finansman gideri azalması ile kar 79 milyon olmuş elinde hisse olanlara yarınki yükseliş hayırlı olsun dirençler 59-62-67-72 destek 52 net açılışımız gapli olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 39/333 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •