Sayfa 46/326 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2606 madde; 361 - 368 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Ama iyi çaktılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Ama iyi çaktılar
    Sorma hocam, hem de çok fena!

Fikrin en bundan sonraki sürece dair? Bu Trump veya AB bize bir bedel daha ödetecek gibi geliyor bana...
    Yazdıklarım sohbet muhabbettir. Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kahve muhabbeti, çay muhabbeti biraz da mahallede eve giderken rastlaştığın köşe başı dost muhabbetidir...
    Selamlarımla...

3.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Ama iyi çaktılar

Kime çaktılar, neyi çaktılar? 1.50 nin altına gelmez denen hisse 1.43 bile geldi. 2.00 üzeri maliyetlilere yazık oldu. Her sene aynı haltı yiyor ya... Değişmiyor. İnşallahla, maşallahla işi götürüyor Mustafa cengiz. Yatırımcılarını sövüşleyip duruyorlar vesselam.

4.  Alıntı Originally Posted by pasaman Yazıyı Oku
    Sorma hocam, hem de çok fena!

Fikrin en bundan sonraki sürece dair? Bu Trump veya AB bize bir bedel daha ödetecek gibi geliyor bana...
    Valla bu ortamda hisseleri dün stopladım bekliyorum diğer hisselerdeyim. En güzeli biraz uzak durmak.

5. Geçmişte sportif a.ş.lerde pek çok kez bedelli yapılmış olup maalesef bunların hiç biri şirketin lehine bir sonuç vermedi ve şirketler daha da borç batağına düştü. Böylece de mevcut hissedarlar defalarca mağdur edildi. Artık SPK sportif a.ş.lerde yeni bedellilere izin vermemelidir.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

6. Ana hissedar olan dernekler şirketlere borçlu durumdayken daha önce bedelliye gidilmesine izin verilmiyordu. Bu düzenleme yakın geçmişte kaldırıldı ve yeni bedellilerin önü açıldı. Mevcut yatırımcıların istismar edilmesine yol açan bu yeni düzenleme SPK tarafından iptal edilmelidir ve ana hissedarın şirkete borçlu olması durumunda sermaye artırımına gitmenin önü kesilmelidir.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

7. Dernekler bir an önce ana hissedarı oldukları sportif a.ş.lere olan borçlarını ödemelidir.

8. Bundan sonra sermaye artırımı gündeme geldiğinde SPK; yatırımcıları sürekli mağdur eden bedelliler yerine tahsisli veya blok hisse satışı yoluyla sermaye artırımına gidilmesi gerektiğine hükmetmelidir.

Sayfa 46/326 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •