Sayfa 96/327 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2609 madde; 761 - 768 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Yenilmez ama beraberlik riski var. Kritik maç. Alırsa önü açılır takımın, yukarıyı zorlar. Şampiyonluk çok uzak değil bence.

2. Eeee 3-0 yarın pozitif bir etki yapar mı, yoksa spek yine açık yönünde ky nin canını yakmaya devam mı? Bir fikri olan varmı?

3. İşte, o zaman sıçar. Önümüzdeki 3 maç, bizim için fırsat oluşturuyor. (Tek sorun, endeks çok yükseldi, diken üstündeyiz) Cuma 2.24 kapattığına pişmandır. Ben kendisine teşekkür ederim, cuma 4 kademe alttan geri verdiği için.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Megamed Yazıyı Oku
    Eeee 3-0 yarın pozitif bir etki yapar mı, yoksa spek yine açık yönünde ky nin canını yakmaya devam mı? Bir fikri olan varmı?

4. #GSRAY hissesi spor kulüpleri arasında 2019 yılında en çok kazandıran 2. kulüp oldu......Bazı kalemlerde oldukça güzel gelişmeler var....videoda anlattım
    https://www.youtube.com/watch?v=aai9VejpGC8
    Hisselerin Temel Analiz videolarının yayınlandığı youtube kanalımı izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/channel/UCeE...UP3xw/featured

GSRAY günlük

6.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    İşte, o zaman sıçar. Önümüzdeki 3 maç, bizim için fırsat oluşturuyor. (Tek sorun, endeks çok yükseldi, diken üstündeyiz) Cuma 2.24 kapattığına pişmandır. Ben kendisine teşekkür ederim, cuma 4 kademe alttan geri verdiği için.

Sn. Klinik katılıyorum. Sırasıyla Kayserispor Kasımpaşa ve Malatyaspor . Bu 3 maçtan 9 puan hisse fiyatını yukarı çekebilir. Sonra Fenerbahçe deplasmanı..

Yatırım tavsiyesi değildir..

7. Tab gıda ile sponsorluk anlaşması yapılmış.

Yatırım tavsiyesi değildir..

8. Gözlerim yaşardı, borsa %1.2 ekside ama Galatasaray %2,25 artı da taş gibi bekliyor
    Biz en önde gitmesine Alışıktık

Sayfa 96/327 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •