Sayfa 97/331 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2646 madde; 769 - 776 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
     Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Tab gıda ile sponsorluk anlaşması yapılmış.
    nötür etki
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
     Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Klinik katılıyorum. Sırasıyla Kayserispor Kasımpaşa ve Malatyaspor . Bu 3 maçtan 9 puan hisse fiyatını yukarı çekebilir. Sonra Fenerbahçe deplasmanı..
    sahada ki başarının veya başarısızlığın tahtaya etkisi nötür etkidir , ziraa geçmişteki iki şampiyonluk başarısının tahtaya etkisinin nötür etki tecrübesi hala hafızalarda ...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Tab gıda ile sponsorluk anlaşması yapılmış.

Yatırım tavsiyesi değildir..
    TS yapmıştı diye biliyoruz. GS 'de mi yapmış. Ben bulamadım haberi

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Galibiyetin etkisi yok denemez. Bugün endeks 2000 puan eksiye düşmesine rağmen, Konya galibiyeti sayesinde düşüşe direndi. Yenilseydi en az %2 eksi açardı. Ayrıca yönetimin paraya sıkıştığında aklına yatırımcıyı düdüklemek geliyor. Ya hisse satıyor yada sermaye artışına gidiyor.(ikisinde de vardım) Bu da hisseye baskı yapıyor, yatırımcı uzak duruyor.
    Endeks bozmasa 2.40 üstünü rahat görürüz hafta sonuna kadar. Ama endekste 120.000 'in altında 116.000 'e kadar sağlam bir destek göremedim. Elimiz tuşta, her an hazır beklemek gerek
     Alıntı Originally Posted by byburak Yazıyı Oku
    sahada ki başarının veya başarısızlığın tahtaya etkisi nötür etkidir , ziraa geçmişteki iki şampiyonluk başarısının tahtaya etkisinin nötür etki tecrübesi hala hafızalarda ...

5.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Galibiyetin etkisi yok denemez. Bugün endeks 2000 puan eksiye düşmesine rağmen, Konya galibiyeti sayesinde düşüşe direndi. Yenilseydi en az %2 eksi açardı. Ayrıca yönetimin paraya sıkıştığında aklına yatırımcıyı düdüklemek geliyor. Ya hisse satıyor yada sermaye artışına gidiyor.(ikisinde de vardım) Bu da hisseye baskı yapıyor, yatırımcı uzak duruyor.
    Endeks bozmasa 2.40 üstünü rahat görürüz hafta sonuna kadar. Ama endekste 120.000 'in altında 116.000 'e kadar sağlam bir destek göremedim. Elimiz tuşta, her an hazır beklemek gerek

Aynen katılıyorum sn.klink. fener yarın 10 dk ya devre keser . Biz de gapli bir açılış yapariz diye düşünüyorum. Sivas takıldı puan farkı 8 e indi. Geçen sene de 8 puan geriden geldik 😊 hafta sonu da tspor fener maçı var. Biz de Kayseri yi inşallah yeneriz. Takım oturuyor. Onyekuru da iyileşip takıma oturduğunda fener deplasmanından 1 puanla dönersek süper olur. Tamamen kendi hayalim 😊

6.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    TS yapmıştı diye biliyoruz. GS 'de mi yapmış. Ben bulamadım haberi

Galatasaray Kulübü ile TAB Gıda arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Türk Telekom Stadı'nda düzenlenen sponsorluk anlaşmasının imza törenine Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yönetim kurulu üyesi Dorukhan Acar, TAB Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu ile TAB Gıda Üst Yöneticisi Caner Dikici katıldı. Mustafa Cengiz, uzun görüşmeler sonucunda TAB Gıda ile en iyi şartlarda anlaşmaya vardıklarını dile getirerek, "Bu anlaşmayla Galatasaray sponsorluk ve mali destek açısından çok ciddi bir kaynak oluşturdu. Beklentilerimiz baya yüksek. İnşallah hayallerimize kavuşuruz. Galatasaray nasıl bir dünya markasıysa TAB Gıda da bir dünya markası. Anlaşma 5 yıllık." diye konuştu. Galatasaraylı taraftarları TAB Gıda bünyesinde bulunan markaların ürünlerini tüketmeye davet eden Cengiz, "Galatasaray menüsünü tercih ettiğinizde fazladan bir ödeme olmayacak. Galatasaray her menüden 1,6 lira gelir elde edecek. Yıllık en az 2,5 milyon lira gelir hedefliyoruz.

Haber bu şekilde . Kap bildirimi yapmayı unuttular sanırım 😊

7.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Galatasaray Kulübü ile TAB Gıda arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Türk Telekom Stadı'nda düzenlenen sponsorluk anlaşmasının imza törenine Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yönetim kurulu üyesi Dorukhan Acar, TAB Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu ile TAB Gıda Üst Yöneticisi Caner Dikici katıldı. Mustafa Cengiz, uzun görüşmeler sonucunda TAB Gıda ile en iyi şartlarda anlaşmaya vardıklarını dile getirerek, "Bu anlaşmayla Galatasaray sponsorluk ve mali destek açısından çok ciddi bir kaynak oluşturdu. Beklentilerimiz baya yüksek. İnşallah hayallerimize kavuşuruz. Galatasaray nasıl bir dünya markasıysa TAB Gıda da bir dünya markası. Anlaşma 5 yıllık." diye konuştu. Galatasaraylı taraftarları TAB Gıda bünyesinde bulunan markaların ürünlerini tüketmeye davet eden Cengiz, "Galatasaray menüsünü tercih ettiğinizde fazladan bir ödeme olmayacak. Galatasaray her menüden 1,6 lira gelir elde edecek. Yıllık en az 2,5 milyon lira gelir hedefliyoruz.

Haber bu şekilde . Kap bildirimi yapmayı unuttular sanırım

2,5 milyon lira dediginiz 400 bin euro. Yarim milyon dahi degil. Ki bu da maksimim degerdir buyuk ihtimal.

Onun dışında oyuncularin, hocanın aldıkları 3 5 milyon euro. Garanti. Cash.

Kısaca bu anlaşma olsa ne, olmasa ne. Bu haberin etkisi ne kadar olabilir ki?

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Evet, sadece 2.5 milyon ise, bu anlaşma "osuruktan tayyare" bir anlaşma olmuş
     Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    2,5 milyon lira dediginiz 400 bin euro. Yarim milyon dahi degil. Ki bu da maksimim degerdir buyuk ihtimal.

Onun dışında oyuncularin, hocanın aldıkları 3 5 milyon euro. Garanti. Cash.

Kısaca bu anlaşma olsa ne, olmasa ne. Bu haberin etkisi ne kadar olabilir ki?

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 97/331 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •