Sayfa 156/332 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2650 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Ateşkes sağlandı Suriye'de. Sponsorluk haberi de olumlu etki yapar. Açılış iyi olur yarın ama Sivas maçı riskini almak istemeyenlerin satışları, hissenin yukarı doğru hareketinin sınırlı kalmasına neden olacaktır.

2. Risk alanlar kazanacak ya da kaybedecek, zaten sıvası yenerse tavan açar satanlar alamaz... En mantıklısı risk oluşturmayacak bır miktarla beklemek,, benım kanaatım gs sıvası rahat gecer, haftaya da Beşiktaşla evinde en kotu beraberlik alır... En ıyı topu gs oynuyor bu ara...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Risk alanlar kazanacak ya da kaybedecek, zaten sıvası yenerse tavan açar satanlar alamaz... En mantıklısı risk oluşturmayacak bır miktarla beklemek,, benım kanaatım gs sıvası rahat gecer, haftaya da Beşiktaşla evinde en kotu beraberlik alır... En ıyı topu gs oynuyor bu ara...
    Faso Ağam senin beyinle benim beyin eş mi?
    Sen de mi gs aldın?

4. Sivas i yenersek haftaya sahamızda bjk maçı galibiyeti fiyatlanir .Pazartesi brüt ten çıkışta şenlik olur buralar

Twitter yıkılıyor ama ajansspor stad anlaşmasını beğenmemiş;

Galatasaray'ın Türk Telekom anlaşması kaç yıllık | Ne kadar kazanacak?
    https://bundle.app/Y21EHLMZ

Ben de sonuçlar için atayım madem,aslında yenilse bile trend devam eder kanımca ama Sivasla berabere,bjk rahat galibiyet. Ts bu hafta yenilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. [IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/. Dün takas
    20200305/fd967e5d37d42481f255afb603ca1b35.jpg[/IMG]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 156/332 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız