Sayfa 176/327 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Nerden satarsan sat asla üzmeyen hatta sevindiren hisse.

Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    20 olması normal de 200 mu abartı oluyor

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olmaz diye bir şey yok beyaz 200 görmüştü, hubvc 50 gördü,finanslar 100/200 nerelere gitti. Hepsinin farklı özellikleri ve nedenleri vardı. Galatasaray!da farklı özelliklere ve nedenlere sahip çok abartılı bir fiyat mı? Evet. Şimdilik imkansız mı 1 milyon kere imkansız olur mu? 10 lira olsa tahtada zaten 100 kişi zor kalır.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    16,6 milyar dolar 200 den eder

15 tane real madrid gibi takım eder tabii ki

Bayern Münih Almanya 1. Bundesliga 935,15 mil. euro

Real Madrid Ispanya LaLiga 1,08 milyar euro

Doların şimdiki değerine göre 16,463'e düşmüş. Dolar yükseldikçe normal olarak aşağı gelecek. Hadi bakalım
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

4.  Alıntı Originally Posted by thehandsome Yazıyı Oku
    En son satılacak takımdır GS
    Çok doğru bir laf ama eksiği var. Sadece GS değil FB BJK TS gibi diğer büyükler de satılmaz daha doğrusu ilk etapta satılamaz. Derin güruh yani bu kulüplerden nemalanan güruh buna engel olur. Güçleri de var. Ama ne olacak biliyor musun? Er veya geç bunları da satmak zorunda kalacaklar çünkü aksi taktirde egale olma riski ortaya çıkacak. Neden? Çünkü; madem 4 büyükler satılamıyor o zaman ilk kurumsal satışlar 4 büyüklerden değil de diğer kulüplerden başlayacak, mesela Başakşehir ve/veya Gaziantep ve/veya Antalya gibi. Bu kulüplerin belirli oranda hisseleri yurtdışından bir stratejik ortağa satıldıktan sonra elleri mahkum GS FB BJK TS de bu trendi takip etmek zorunda kalacaklar.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

5. Stratejik yatırımcıya blok hisse satışında potansiyeli en yüksek olan futbol kulübü Başakşehir'dir. Adamlarda pek çok avantaj var: 1) Borç sıfır, kasada da nakit var, 2) Sportif başarı var, 3) Sadece futbola konsantreler, sürekli gider yazıp para batıran voleybol basketbol gibi amatör şubeleri yok, 4) Kendi menfaatlerini değil kulübün menfaatlerini düşünen, giderleri kontrol altında tutan, paraları çarçur etmeyen, transferlerde büyük başarılara imza atan profesyonel bir yönetim kurulu var, 5) Kurumsal değişime yani reformlara açıklar, 6) Küresel futbol endüstrisini yakından takip ediyorlar ve trenddeki değişiklikleri uygulamaktan çekinmiyorlar. İşte bu yüzden Başakşehir; GS FB TS BJK gibi büyüklerin 10 adım önünden gidiyor ve ilk blok hisse satışı bunda olursa şaşırmam.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Stratejik yatırımcıya blok hisse satışında potansiyeli en yüksek olan futbol kulübü Başakşehir'dir. Adamlarda pek çok avantaj var: 1) Borç sıfır, kasada da nakit var, 2) Sportif başarı var, 3) Sadece futbola konsantreler, sürekli gider yazıp para batıran voleybol basketbol gibi amatör şubeleri yok, 4) Kendi menfaatlerini değil kulübün menfaatlerini düşünen, giderleri kontrol altında tutan, paraları çarçur etmeyen, transferlerde büyük başarılara imza atan profesyonel bir yönetim kurulu var, 5) Kurumsal değişime yani reformlara açıklar, 6) Küresel futbol endüstrisini yakından takip ediyorlar ve trenddeki değişiklikleri uygulamaktan çekinmiyorlar. İşte bu yüzden Başakşehir; GS FB TS BJK gibi büyüklerin 10 adım önünden gidiyor ve ilk blok hisse satışı bunda olursa şaşırmam.
    TH abi selam.

100 milyon dolar altına geliyor seninkiler.

Üzgün abi, sohbete çağırıyor. Gelsin TH, alinganlik yapmasin, tam sohbet zamanı diyor. Gel abi, bekleriz.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    TH abi selam.

100 milyon dolar altına geliyor seninkiler.

Üzgün abi, sohbete çağırıyor. Gelsin TH, alinganlik yapmasin, tam sohbet zamanı diyor. Gel abi, bekleriz.
    okey, uğrarım

Sayfa 176/327 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •