Sayfa 284/333 İlkİlk ... 184234274282283284285286294 ... SonSon
Arama sonucu : 2662 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bu sene şampiyonluğun büyük favorisi bence gs. Ayrıca çokda ucuz kaldı.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. yeni bir yönetim oluştu, sonrasında genel kurulun onayını alarak bankalar birliği anlaşmasından çıkma ve borçsuz bir kulüp oluşturma hedefleri açıklandı. bu hedef çok önemli... florya ve riva projeleri önemli. ayrıca sportif başarı için yapılan transferler de ışık veriyor. özellikle borçsuz bir yapı oluşturma konusunda yapılacak uygulamalar hisseye çok belirgin ivme kazandırabilir. hissenin hikayesi var. şartlar olumlu gelişirse büyük potansiyel var... hayırlısı...

3.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    yeni bir yönetim oluştu, sonrasında genel kurulun onayını alarak bankalar birliği anlaşmasından çıkma ve borçsuz bir kulüp oluşturma hedefleri açıklandı. bu hedef çok önemli... florya ve riva projeleri önemli. ayrıca sportif başarı için yapılan transferler de ışık veriyor. özellikle borçsuz bir yapı oluşturma konusunda yapılacak uygulamalar hisseye çok belirgin ivme kazandırabilir. hissenin hikayesi var. şartlar olumlu gelişirse büyük potansiyel var... hayırlısı...
    üstadım çok güzel bir paylaşım yapmışsınız tebrikler.

3 lerden niye buralara ve ötesi fiyatlara gitmesi gerekliliğini özetleyen güzel bir yazı paylaştınız.

geçen sene 2,50 lerden 9 lara ts ile gittik...

ondan öncesi sene bjk ile 2,50 lerden 12 lere gittik..

bu sene de g.s ile 2,80 lerden çok güzel yerlere gidebilir umudum var..en azından bi bjk çıkışı gibi bir hedefim var kendi adıma...

gs hocası ve futbolcu kalitesi oyunu şampiyonluğu getirebilir ve hisse çok ucuz kaldı diye 3,00 altı baya biriktirdim..

sabırla lig ortalarını bekliyorum...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4. Herseyden önce hissenin hikayesi var tespiti cok dogru. fenerli olarak 2000 lerde adnan polat döneminde gsraydan guzel kazanclar elde etmiştik. ozaman ciddi şekilde bedelsiz hikayesi vardı. fakat unal aysal bedellilerle hisseyi perisan etmişti. bence gene buna benzer bir cıkış yapacaktır. bunun için pek cok sebep var gorunuyor. herkese bol kazanclar. saygılar

5. değerli arkadaşlar, sportif başarı tabii ki itici güç olacaktır ama bence esas belirleyici olan yönetimin bankalar birliği anlaşmasından çıkarak faiz yükünden kurtulmak ve borçsuz bir yapıya kavuşmak konusundaki iradesidir. esas takip etmemiz gereken konu budur bence... bu konuda atılacak adımları çok önemsiyorum ve gözle görülür uygulamaları görürsek çok iyi bir gelecek biz yatırımcıları bekliyor olabilir. gelişmeleri dikkatle takip ediyor olacağız... hayırlısı diyelim...

6.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    değerli arkadaşlar, sportif başarı tabii ki itici güç olacaktır ama bence esas belirleyici olan yönetimin bankalar birliği anlaşmasından çıkarak faiz yükünden kurtulmak ve borçsuz bir yapıya kavuşmak konusundaki iradesidir. esas takip etmemiz gereken konu budur bence... bu konuda atılacak adımları çok önemsiyorum ve gözle görülür uygulamaları görürsek çok iyi bir gelecek biz yatırımcıları bekliyor olabilir. gelişmeleri dikkatle takip ediyor olacağız... hayırlısı diyelim...
    bu dediginiz olacaksa ki oalcak gibi duruyor. cunku genel kurulda kararlar alındı ve izledigim genel kurulda bunun takipcisi oalcak gibi. ozaman cok farklı rakamlar ortaya cıkar. bu konuda dursun baskanın devletle arası iyi ayrıca timur bey gibi bu işleri gayet iyi bilen bir itici guc de var. kimsenin gunahina girmeyeyim ama 2000ler deki maceraya benziyor durumlar. saygılar

7. sayın brathma
    2000 yılında galasaray hisseleri ne kadardı

8.  Alıntı Originally Posted by malatyalı44 Yazıyı Oku
    sayın brathma
    2000 yılında galasaray hisseleri ne kadardı
    60 liradan 430 liraya cıktı. daha sonra bedellilerle hisse bölündü. sanırım yeni rakamlarla 10 tl ye denk geliyor

saygılar

Sayfa 284/333 İlkİlk ... 184234274282283284285286294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •