Sayfa 286/331 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon
Arama sonucu : 2641 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Yenilirse , taban , önümüzdeki hafta yener tavan

yemin ederim insanlara böyle bir sistemin olduğuna inandırmaya çalışıyorlar

spor hisseleri iddaadan daha kötüdür , tam dersin , müthiş bir çekişme var takımlar arasında
    işte o zaman öyle bir basarlar ki , satmaya fırsat bile bulamazsın

bulaşmayın derim , yatırım tavsiyesi de değildir, isteyen bulaşabilir
    bir zamanlar bu sayfada halkbankası hissesinde parasını bitiren , birisi vardı sabah akşam , bu takımın arazisini , gelir giderini hesaplardı

2. Balon erken patladı.seferoviç Oliviera gomis mertens hepsinin temposu rezil.hızlı yürümüyorlar savunma rezil ötesi kanatlar bal yapmayan arı.çok fena şişirdiler cuma alanlara geçmiş olsun 4/5 tabanı hazır.satmaya yetiştiremeyecekler .daha da kötüsü Okan buruk çok agresif hala hakemlerle kavga ederek trübün baskısı ile yere atarak maçı alma derdinde taktik teknik vizyon yok bu halde ilk 10 a zor girebilir bu takım yazdım burda Dursun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yaktın bizi Abdülkerim Bardakçı... Ne işin var Gsaray'da... Ne güzel Konya'da oynuyordun... Neyse sportif başarı itici güç olacaktı ama böyle gelgitleri göreceğiz. Sezon içinde galibiyetler gibi mağlubiyetler de olacak. Her takım birbirini yenebilir...
    Bizim hikayemiz başka... Bankalar birliğinden anlaşmasından çıkıp faiz yükünden kurtulmak ve borçsuz bir yönetim hedefi. Daha çok bu hedefi takip edeceğiz. Hayırlısı diyelim...

4. bofa'nın satıcı olduğu her yerde yıkım var... Şeytanın ta kendisi...

5. perşembe günü petrol ofisi ile sponsorluk anlaşması olacağını duydum, bu bilgi doğrumu acaba?

6. Şu yazı ile ne para bıraktı canımın içi sonra yine gelirim 4 nere 7 nere baybe
     Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Yeni sezon yeni umutlar hayırlı olsun borsada coşsun bizi paraya boğsun

kurthan
    kurthan

7. vay bee 2 sene önce 3 lira olacak demişim

8. Evet sayın tahtacı... transferler tamam gibi... artık top sende...

Sayfa 286/331 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •