Sayfa 319/330 İlkİlk ... 219269309317318319320321329 ... SonSon
Arama sonucu : 2640 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,289
    Gençler egleniyormusunuz,şu sıralar 7.80 üstünde,5-10 k lotlan iyi iş çevriliyor

2. Her zaman derim gs iyileri başkalarına verir. Kötüleri kendilerine alır diye..

Ulen Konya spora kiralanan cicildaoyu bir izlesin Okan. Anlasa sacha boeye git demezdi..

Alekdandir cicildaoyu sen nasıl kiralarsin. Yazik çok yazık. Ulen şurada yaz başından beri yaptığım uyarıların bir tanesi mi yanlış olur..

Kaç haftadır cicildao diyorum. Geçen sene de dedim. Adamı.kiralik gönderdiler.. Okan oyuncunun kumasindan anlamıyor. Evet ben anlıyorum.

Orta sahada adam arıyorsun ciciildao gibi takımda olmayan oyuncuyu kiraliyorsun

Şimdi izleyin şak şakci basin bir kaç hafta sonra cicildaoyu gs neden kiraladı diye.. skot sonucu yazan basın da futboldan anlamaz..

3. Maalesef yine olmadı. Maalesef kaos düzenine göre transferler yapıyoruz. Turşu kurar gibi transferler yapıyoruz. Tüm Türk kulüpleri böyle..

Maalesef kulüpler kandırılıyor. Başta meseleler olmak üzere.. kulübün futbolcu araştırma ekiplerine kadar tüm Türk takımlarını yanlış yönlendiriyor..

En büyük hatalar da hocalardan kaynaklanıyor.. Klubu hem sportif hem de ekonomik başarısızlık noktasında en büyük çıkmaza sokanlar onlar..

Sonuç yine aynı. Bu işlerin parayla olmadığı ortaya çıktı. Transfere en az para harcayan tamim gruptan çıkıyor. En çok para harcayanlardan m.united gruptan çıkamıyor.. demekki çok fazla hoca ve transfer hataları yapılıyor..

Zyech, tetteh, Zaha, bunlar tek yönlü oyuncu. Takim savunmasına en ufak katkıları yok. Maalesef gs bunları alarak çok ama çok hata yaptı.. Avrupa kulüplerinde bu futbolculardan 1 tane sahada olmaz.. ama gs da aynı anda 3 u 4 u sahada..

Icardi deseniz kaç haftadır oyunda yok. Top ayağıma gelsin modunda.. kaç haftadır gerekirse yedeğe çekilmeli diye yazıyorum. Bugün maçta da hicbirsey yapmadı..

Maalesef sene başında yazdım.. gs in ilk önceliği harika bir orta saha oyuncusu almaktı. Gitti icardi, Zaha peşinde koştu.. Orta sahan yoksa gruptan çıkamazsın.. 11 milyon eurodan da olursun..

Okan ikinci yarı sadece bakıyor. Takim ikinci yarıya iyi başlamadı.. yemin ediyorum gol yiyeceğiz diyorum. Bunlar ne yapıyor.. Okan saha kenarına gelip müdahalede bulunmuyor. Ona göre oyun normal gidiyor..

Hiç kusura bakmayın kaleci 93. Dakikaya kadar 1 kere .yere yatmadı.. son 30 saniye yattı.. kaleciyi tek bulan topumuz 83. Dakikada bakambunun üstüne gelen kafa vuruşu..

Başına göre gs uçacak kacacakti. Zaha vs harikaydı. Zyech vs harikaydı.. zyech istediği kadar harika olsun.. ben statik oyuncu oynatmam.. tek yaptığı sut çekmek. Orta yapmak.. gs i uçuracak oyuncu gözüyle bakılan oyuncu chelsea den bedava ne olur alın modunda veriliyor..

Türk izleyicisi oyunu iki yönlü oynayan oyuncunun iyi olduğunu kabul etmedikçe.. Zaha, zyech , tetteh gibi sadece hücum yönü olan oyuncuya ucucaracak kaçıracak gözüyle baktıkça futbolda rastlantısal başarılarla gideriz..

Orta sahada bir tane kaliteli oyuncu olsaydı gs bu gruptan çıkardı.. Maalesef bunu ben yaz transfer döneminde çok dile getirdim. .. yazık çok yazık.. 11 milyon euro gitti

4. Avantaj ve ikili averaj GS ya gecti.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Koy takımı gibi iki maç izledik. Okan da İsmail de vasat.. Okan nokta gram oyunu okuyabilen birisi değil..

Yazık gerçekten çok yazık.. 60 a kadar gs topa hakim.. kaç kez ceza sahasına giriliyor. Dağa taşa pas veriyorlar.. kaleyi bulan tek bir şut yok. O kadar ceza sahasına giren gs bir tane kaleye şut çekemez mi...

Gs daha maçın başında saha da aslında daha iyi olduğu aşikar.. fakat abuk subuk panik, acele futbol.

İki takım da çok kötü.. fakat fener daha da kötü.. maalesef Okan şu takımı yenmek için hamleler yapmadı..

Icardi kaç maçtır berbat.. Zaha, zyech bunlara bu para verilmez.. zyech tek yaptığı şut, ya da sacha boeyin koşu yoluna top atmak.. Hakim zyech bir kere de sen koş.. gs transferde ciddi hatalar yaptı.. zyech nedir Allah aşkına..

Yorumlara bakıyorum zyech vs.. o değil de taraftarın nasil bir beklentisi var bundan..

Icardiye verilen para gerçekten yazık.

Gs sezon sonunda umarım şampiyon olur.. ardından icardi, Zaha, başta ZYECHHH, Tete... ve bir çok kişi daha tamamını elden çıkarmalı.. bunlara bu paralar verilmez... fener de aynı.. fener saha da bile yoktu..

En başta maalesef hoca problem.. Beşiktaşa rıza geldi.. fener maçına öyle bir kadro çıkardığı şaka gibi..isterse yılların hocası olsun.. yazık çok yazık..

Sezon başından beri yorumlarım duruyor.. açık konusuyorum. Bana bu bütçeyi versinler bu transferlerin hiçbirini yapmazdım.. icardi ne yahu.. zyech ne..

Futbol orta sahadan başlar.. 2 tane dipçik gibi alacaksın.. bir tane de ne olur olmaz modunda yedek dipçik gibi oyuncu alacaksin.. dipçik gibi derken..Hem top kullanacak..top sürecek hem de rakibe kedi gibi yapışacak.. Kaan ayhan, olivera vs vs triska..

Açık konusuyorum. Hem futbolcu seçimine olsun Hem oyun nasıl kurulur. Topçu nerede duracak..dizisini kadar bu işi çok ama çok daha iyi yaparım..

Futbol basit bir oyun.. ama işin içinde büyük paralar dönüyor.. Bu paraları kulüpler kime nasıl teslim ediyor..

Başkan geçen açıklama yapıyor.. gs senelik 900 milyon TL faiz ödüyor diyor.. ben mi yanlış okudum..Bilmiyorum artık.. fakat bu transfer stratejisi ile gerçekten çok yazık..

Tv deki yorumcular gs uçacak kaçacak diyordu.. şimdi 180 ⁰ farklı yorumlar.. gs, fb , bjk ve bir çok Türk takımı baştan hoca seçiminden bir çok şeye kadar çok ama çok yanlış yapıyor..

Futbol basit oyun..güzel paralar dönüyor.. güzel okumuş.. analitik düşünebilen.. üniversite mezunu.. futboldan anlayan bir adam teknik direktör olmalı.. 215 milyon euro ederi olduğu söylenen takımlar daha profosyonel. Daha bilimsel yönetilmeli.

Açık konusuyorum.. talibim

6. Fb ve Gs artik siyasetin golgesinde.gunah kecisi..Ama bu taraftar oldukca hicbirsey olmaz

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 6 yıda yaktı bakalım daha nereye sinyal verecek

kurthan

8. Gs-konyaspor maçında cicildaoyu izletin.. kiraladıkları mevcutlardan daha iyi.

Ezbere atıp tutmam..maç öncesi yazıyorum. Hodri meydan.. Bu maçtan sonra basın nasıl konusacak bakalım...

Ayrıca icardi yokken Okan zahayi forvette denemeliydi.

Sayfa 319/330 İlkİlk ... 219269309317318319320321329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •