Sayfa 323/334 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2666 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. senin gibi herkesin elinde gs var işte üstat. bu şartlarda beşiktaş hissesini kim alır ki ? tabiki spekülatör. ne zaman küçük yatırımcı girmeye başlar kucağa verip şelale formasyonu yaparlar. bu hep böyle olmuştur. spor hisselerinde hacim daralmışsa gir hiç korkma. ama hacim artmaya başlayınca oradan hemen kaç. ben beşiktaşı izliyorum hacimsiz bir şekilde buralara kadar getirdiler. yani ahpap çavuş ilişkisi. belki bir kaç yüz taraftarın elinde ufak lotlar vardır ama çoğu spekülatörün elindedir büyük ihtimalle. gs şampiyon artık bunu herkes kabul ediyor. o yüzden gitmez. fener şampiyon olursa kazara bir 150 tl si var garanti. olamazsa yeni başkanın gazıyla yine talep görür. beşiktaş seneye büyük ihtimalle asılacak lige. trabzon da hayat yok zaten. yatırım tavsiyesi değildir.

2. Tsk.ler.ayni seyleri düsünüyoruz.Onun icin Gs da lotumu simdilik arttirmiyorum.Bitek persembe cumagunu alım olabilir.Kuslar Trabzona gidiyor.Trabzon cok sever onlari Herneyse.Su Erden Timur.Ticaret adami Paradan para kazanmayi bilir.Fener 100 lerde Bjk 75/80 lerde iken niye Gs alip yada aldirip da götürtmez bi sekilde..Sampiyon olmasi muhtemel bir takim kasaya para girecek hala 7 kusurlerde.15/20 lere getirseler kim ne diyecek.Hem kendi hrm kulup hem de yatirimci para kazanir..Zaten 20/25 li fiyatlar da taban olmali artik.Ama nerdeeee..Dunya takimiyiz diyoruz hissesi 0.20 cent
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    senin gibi herkesin elinde gs var işte üstat. bu şartlarda beşiktaş hissesini kim alır ki ? tabiki spekülatör. ne zaman küçük yatırımcı girmeye başlar kucağa verip şelale formasyonu yaparlar. bu hep böyle olmuştur. spor hisselerinde hacim daralmışsa gir hiç korkma. ama hacim artmaya başlayınca oradan hemen kaç. ben beşiktaşı izliyorum hacimsiz bir şekilde buralara kadar getirdiler. yani ahpap çavuş ilişkisi. belki bir kaç yüz taraftarın elinde ufak lotlar vardır ama çoğu spekülatörün elindedir büyük ihtimalle. gs şampiyon artık bunu herkes kabul ediyor. o yüzden gitmez. fener şampiyon olursa kazara bir 150 tl si var garanti. olamazsa yeni başkanın gazıyla yine talep görür. beşiktaş seneye büyük ihtimalle asılacak lige. trabzon da hayat yok zaten. yatırım tavsiyesi değildir.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,403
    7.59 tavan çekti lavuklar sattı 7.30,o satan lavuklardan biride bendim 7.20 üstünden satmıştım nasıl olsa geri gelir diye,çünkü bu adi tahtacıya güvenmiyordum,sanırım oyuna başka tahtacı girdi,herneyse FB 90-100-BJK 80olduğu yerde bu ve TS bedava sayılırdı,hakkı 10 üstü-TS es geçildi,bjk onun katlamalı üstünde oda çelik.çomak oynasın,neyse ondada 2 üstünü bekliyorum

4. bu hafta sonu fener trabzonda puan kaybederse pazartesi son düşüşü olur ve sonra başkanlık seçimi beklentisi ile yükseliş başlar. eğer trabzonu yenerse rutine devam % 2-3 prim yapar pazartesi eğer gs kaybetmezse ve sonraki haftalara kalır. benim tahminim bu yönde olacak. çünkü yayıncı kuruluş fenerle gs nin puan farkını ramsparkta 3 puanın üzerinde olmasını kesinlikle istemez. fenerin mutlaka ramsparka çıktığında şampiyonluk şansı olmak zorunda. bütün senaryo yazılmış biz sadece tiyatroyu izliyoruz. trabzon fenerden puan alırsa gs önce bir tavan gösterirler sonra salarlar. iddiaa oranlarında bile gs nin oranı 1,54 yani şampiyonluk kesin gibi görünüyor. en büyük sürpriz bu saatten sonra gs nin kendi eliyle fenere bırakması olur ve bu çok küçük bir ihtimal. bu durumda gs 6 lirayı görür fener 150 civarına gelir. kim ne derse desin fener için şampiyonluk gs den fazla prim yaptırır ve başkanlık seçiminide direkt etkiler. hatta fenerin değil gs nin başkanlık seçimini bile domine edebilir. yatırım tavsiyesi değildir benim hayal ürünümdür.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
    çok oyalandın be gsray ! şampiyonluğun en büyük adayısın lig bitmesine kaç hafta kaldı hala gitsemmi, gitmesemmi diye cebelleşiyon ayıptır yahu .
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

6. şampiyon olan takım değil şampiyon olma ihtimalı olmayan takım şampiyon olursa gider dostum veya ihtimalı düşük olan diyelim. kim mesela fener. google araştır bak eski yılları hep böyle olmuştur. he gs hiç mi prim yapmaz ? o kadar da değil canım. şampiyon olunca orasını burasını yırtsa yerde parende atsa amuda kalksa taş çatlasa mısır patlasa 9 lira olur. amaaaa dursun başkan kenara çekilip kavuğu erden timura taktim ederse bak o zaman işin rengi değişir. 15 i de görür 20 yi de görür.. ama böyle bir ihtimal ufukta görünmüyor. yatırım tavsiyesi değildir....

7. Bu lavuk 10 kadar çıkarmı

kurthan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,403
     Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Bu lavuk 10 kadar çıkarmı

kurthan
    Çoktan çıkması lazımdı devamlı önüne takoz koyuyorlar,önce 8 aşılması lazım,içi boş iddası olmayan bjk 80 oldu anlamadım gitti,demekki tahtacısı iyi,ama çok tehlikeli durum,o hissede ky olacağını hiç sanmıyorum,eğerki varsa iflasa hazırlansınlar zamanında bjk bunu çok yaptı aşağıya sert basarak !!!

Sayfa 323/334 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •