Sayfa 321/331 İlkİlk ... 221271311319320321322323 ... SonSon
Arama sonucu : 2646 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. O forvete aldıkları ingiltereden oyuncu ne öyle.. yahu yeter.. yazik . 10 dakika oyuna girdi..kendini belli etti. Bunun neresine para verip alıyorsunuz..

Yapmayın etmeyin.. çarçur etmeyin şu paraları. Değişen en ufak bisey yok.. ömürlerini futbola vermiş kişiler bunu topçu diye aldırıyor ya...

Açık konusuyorum kuruş vermem..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    şampiyonluk yolunda avantajı fırsata çevirebilecek mi ? bekleyip görelim.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    sahadaki başarının tahtadaki performansa etkisi ne oranda pozitif oranda yansır , bakalım !
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Geçmiş olsun köy takımına elendi takım..

Burada yazdım.. Okan gs a yetersiz.. Takim kaos futbolu oynuyor..Bu oyunculara bu kadar paralar nasıl verildi .... vs vs... Bunlari soyleyince şampiyonlar liginde takım nasıl oynadı dendi burada. Kopenagi yenip çıkarırlar vs vs )))

Bir insan çikip deseki Fizikte, Matematikte, mühendislikte.... benden iyisi yok birçok kişi merak eder acaba doğru mu... bilimde sorgulamadigi şeyi futbolda sorgular... yahu kardeşim biraz toptan anlayan çok küçük analitik düşünebilen. ( çok çok az) birisi çok rahatlıkla antrenörlük yapar...

Turkiyede ve dünyada teknik direktör problemi çok fazla.. gs in Halı ortada.. Sen bir antrenörün he demesine bakarak 220 milyon euro kadro değeri olduğu söylenen takım kurdun.. gelinen noktada hala kulüp neyi bekliyor..

Icardi sahada yürüyor.. Okanin ısrarla zahayi forvete koymamasindan barış Alper gibi bir oyuncuyu rastlantısal olarak oynanmasına kadar hersey çok kötü...

Barış Alper şu an gs takımın en iyi oyuncusu çocuk 1 sene sonunda alacağı yolu kaç senede aldı.. çünkü gelen giden hocalar yüzünden.. Bu adamdaki güç kuvvet dayanıklılık görülmez mi...

Okan komple rastlantısal sonuçlarla oyunculara şans veriyor.. sol bek olsa, sağ bek olsa... berbat oynayan zyech olsa barış Alper yine ilk 11 CIKMAZZZZ... Barış Alper gibi harika bir oyuncuya böyle çok uç durumların gerçekleşmesi lazımdı şans gelsin...

Okan aynısını sacha boeye de yaptı.. adamı gönderin dedi.. kampa alınmadı... hayır öyle bisey yok diyenlere cevabım Ryan babel in geçen açıklasıni okudum yönetim ve hoca sacha boeyi göndermek için çok uğraştı benzeri şeyler yaziyordu.. benim de o dönem hatırladığım oydu... aynısını barış aleperde gerçekleşti. Bu kaliteyi gormek bu kadar zor mu.. Barış alperde oyle bir guc varki adami yaka paca tutuyolar yine yikilmiyor..işin garibi kalitesi bu kadar belli oyuncular nasıl fark edilmez...

Berkan, kaan, yunus Akgün vs vs bunlara ben para vermem.. icardiyi almam... zahayi almam.. Ha aldim zahaya Trip atmam... Bir şekilde max performans sağlarım sezon sonu kulübü en az zarara uğratacak şekilde yollarım...

Okan hala keremi serbest oyuncusu şeklinde oynatıyor.. yahu kardeşim keremin yeteneği var .. fakat yeteneğinin üzerinde farklı beklentiler olursa takım zarar görür.. Keremin basına yaptığı açıklamalar saha içinde hakeme hakkımı helal etmiyorum dedim gibi sözleri tam.komedi... birisi cikipta futbolu basit şekilde anlatmalı bu çocuğa dedim.. basit ve anlaşılır....

Ömürden ömür geçiyor... turk takimlari hersene avrupada bu sekilde..elestirince sen daha mi iyi biliyorsun denir))). Okan hoca kopenag maçı sonrası hedef uefa kupası mi demiştin... ama dün koy takımına elendik..

Anlatacak çok şey var.. yazik şu ülkenin paralarına... kaç bin tl verip kombine alanlara...

Sacha boey satilmasaydi gs ekonomik olarak çok kotu durumdaydı.. nasıl olmasın davinson sanchez dışında tüm transferler çok kötü... tarafta transfer bekliyordu... yazdım burada para yok.. taki sacha boey satıldı transferlere kaynak çıktı...

Yine kaldık kendi ligimize.. avrupada yerimiz belli oldu.. Bu paralara bu israfa bu şatafata koy takımına elendik.. demekki mütevazi olmak gerekiyormuş..

Bu arada vinusyus diye birisini aldılar tam komedi. Açık konuşuyorum metelik vermem

5. Ulan yazmayım,yazmayım diyorum senin gibi futbol fukaralarını görünce de biryere kadar sabır diyorum...bulmuşun forumu ipsiz,sapsız köpeksiz köyde değnekle dolaş..beyin yaşın kaç koçum senin...tahtacının adamısın belli..yada gerçekten bir kara cahilsin...dünyadan haberin varmı acaba senin..kafanı bir kaldır etrafa bak...ancelotti ben artık yaşlandım ama leverkusenle gs nin oynadığı top ilgimi çekiyor dedi ki..sen onun çiğnediği sakız olamazssın burda gelmişin ben daha iyi biliyorum diyorsun...sana millet oturma organıyla güler...ingilterede pro lisans eğitimlerde xavinin,okanın,ze derbinin,artetanın hücum pres futbolu eğitimlerde gösteriliyor..yani ingilizler,salak,ancelotti salak sense beyin hemii...ya dahada ağzımı bozardımda senin gibi bir karacahille uğraşarak ceza alamam..hadi şimdi git ötede oyna...

6. Sezon öncesi transfer döneminden itibaren yapılan tüm transfer yanlışlarıni tek tek yazdım.. hatta fenerin aldığı cengiz underden çok büyük kazık yediğine kadar.. bir tanesinde hata yok..

Bu transferlerin tamamına Okan onay verdi.. sezon içinde mertensi yedek bıraktı.. kafasından keremi forvet arkası vs yaptı.. yetersizliği o kadar asikarki cikipda ders diye okutuluyor diye maval okumasın kimse.. görsen mti de fizik dersi okutuluyor sanırsın.. futbol işte mk...

Okan şimdi de zahaya nedendir bilinmez ayar çekiyor.. tribünlere oynuyor.. . Zaha alınmamalıydi.. madem onay verdin kulübü daha fazla zarara sokma.. icardiden kat ve kat daha iyi forvette oynar.. sezon sonu gelir satarsın.. zarardan kurtulursun..

Açık konusuyorum bu menatalite ile kulüpler borç yükünden kurtulamaz.. onca transfer yapılıyor bir tanesi mi iyi çıkmaz...

Kesinlikle çok ama çok daha iyiyim.. 5 dakika yeterli bir oyuncunun kupasını anlamam icin

7.  Alıntı Originally Posted by uncertainty principl Yazıyı Oku
    O forvete aldıkları ingiltereden oyuncu ne öyle.. yahu yeter.. yazik . 10 dakika oyuna girdi..kendini belli etti. Bunun neresine para verip alıyorsunuz..

Yapmayın etmeyin.. çarçur etmeyin şu paraları. Değişen en ufak bisey yok.. ömürlerini futbola vermiş kişiler bunu topçu diye aldırıyor ya...

Açık konusuyorum kuruş vermem..
    Vinusyus denen adam 10 dakika sahada kaldı kalmadı ayağına 4-5 top geldi ya da gelmedi.. direk söyledim yazık günah diye.. bunlara kim nasıl onay veriyor.. Bu şekilde takım nasıl ekonomik olarak başını kaldıracak...

Antalyaspor macindan sanirim 70 dakika sahada kaldı.. basın diyor bu nasıl oyuncu.. 70 dakika izlemeye gerek mi var..

Gs in ne kadar kötü transfer yaptığına en basit örnek..

Yunus akgununden berkanina kadar bir çok oyuncuya ederinin cok ustunde boş yere uzun süreli mukavele yapılıyor.. gs ayarinda olmadıkları da aşikar..

8. Yazssana şimdi kara cahil...tahtacıdan almışın parayı okan hoca değil okan hoca değil...beyin yaşın kaçın lan senin gundi...11 derbi 8 g 2 b 1 m...o birde sergionun hediyesi hee...forumu boş bulmuş yaz tabi aq

Sayfa 321/331 İlkİlk ... 221271311319320321322323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •