Sayfa 212/331 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Bence ligi unutun bu sene ,, her kötü olasılık ky mal toplamak için kullanılıyo..

2. 3.90 lardan 3.30 lara oradan 3.05 ordan 2.60 gibi kademe kademe aşağı basacaklar.
    Villa haberinide göndermeye pek niyetleri yok. Ky 3 kuruşuna göz dikmişler.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

3.  Alıntı Originally Posted by emreakyol Yazıyı Oku
    3.90 lardan 3.30 lara oradan 3.05 ordan 2.60 gibi kademe kademe aşağı basacaklar.
    Villa haberinide göndermeye pek niyetleri yok. Ky 3 kuruşuna göz dikmişler.

zorakipaşha
    Kamuya açık bir şirkette villa haberini sosyal medyadan duymamız çok ilginç doğrusu..Bu SPK ne iş yapar o da meçhul..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4. Ben spor hissesi almadan önce ts ile gs arasında kaldım. gs seçme sebebim şirketin yatırımcısına sahip cıkar diye düşünmüştüm. Ts almadım güvenemedim. Zararım yok bekliyecem fakat gs yatırımcısını ezmek ve elindekini almak için elinden geleni yapıcak son maçda taban yapmaları ilginç 3.90 dan alan ky yatırımcının elindekine göz dikilmesi ayrı bie olay gsde çok dikkatli olmakta fayda var ts. Anında tabanı ç özdü.
     Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Kamuya açık bir şirkette villa haberini sosyal medyadan duymamız çok ilginç doğrusu..Bu SPK ne iş yapar o da meçhul..
    zorakipaşha
    ZIPKINCI

5. Ne kadar amatör yatırımcı var bu hissede neyseki ben geldim..Sizlere biraz yardımcı olayım buralardan biner biner çekip maliyet yapıyorum en kötü seneye iki katına veya üç katına satarım kısa da ise Başakşehir maçında kesin galip gelecekler ve pazartesi tavan olacak çok mu salladım..

6. Beyler yapacagımız şey artık belli başka türlü bu zarardan kurtulamayacagız 2.96 yaptı 2.86 düştü 5-6 kademe yukarıdan satıp aşağıdan almalıyız balinalar gibi her 20 defa tuttursak 80 90 kademe kurtarabiliriz nacizane fikrim gerçekten uzman bir arkadaş varsa önerilerini bekliyorum başka türlü 20bin zarardan çıkamayacagız yoksa o kadar uzun sürede bekleyemem kendi açımdan ytd.

7. Bugün 1320 fenerleri satarak burada 289 dan maliyet oluşturdum..Haftaya 330 civarı satmayı hedefliyorum..Uzun vade beklersen paranı katlarsın tabi bence

8. Galatasaray spor klübü neredeyse bjk ile aynı fiyat.
    Borçları farklı
    Sermaye farklı
    Ligdeki durumu farklı
    4 büyük klüp bjk ile gsray aynı fiyat
    Bedelli veya bedelsiz sermaye artırımı gibi bir haberler bir ara dönüyordu ortalarda
    Nedendir bu baskı bu kadar beklentide..

zorakipaşha
    ZIPKINCI

Sayfa 212/331 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •