Sayfa 216/331 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. ...Son günlerde klüplerin satışı ile ilgili haberler çok duyulmaya başlandı.
    Kaymağını yemeden iyi fiyatlamadan haber vermezler.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

2.  Alıntı Originally Posted by emreakyol Yazıyı Oku
    ...Son günlerde klüplerin satışı ile ilgili haberler çok duyulmaya başlandı.
    Kaymağını yemeden iyi fiyatlamadan haber vermezler.

zorakipaşha
    işte benim fikrim seneye 100-150 milyon euroluk stadyum anlasması var o zaman konusulmaya baslanırsa spek o rakamlara rahat cıkarır ancak suanlık beklenti bitince düşmeye başlar diye düşünüyorum

3. Diyosun... bekleyip görücez
     Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    işte benim fikrim seneye 100-150 milyon euroluk stadyum anlasması var o zaman konusulmaya baslanırsa spek o rakamlara rahat cıkarır ancak suanlık beklenti bitince düşmeye başlar diye düşünüyorum
    zorakipaşha
    ZIPKINCI

4. Altın kuralları hatırlatmaka fayda olduğunu düşünüyorum. 1)Sabırlı ol 2) Halihazırdaki mevcut nakitinin en az farklı sektöre girerek hisse al. 3) her zaman nakitte para bırak ki pozisyon bulduğunda Onyekuru gibi avla veya Linnes veya Donk gibi nakitle atagi kapat. 4. Mal boşaltırkende lokal davran. Mac 90 dk. ve ilkyarıda tükenmemek için tüm paranla girme. Kârını al ve yavaştan uza. Sakın hırs yapma ve duygusal bağ kurma.4)iddia yapmıyorsunuz cimbomlu kardeşim. Ucacak kacacaklara kulaktıka.5) burada beklenti satin alınır ve bilinmeyenlerin olduğu yerdir

5. Şampiyonluk kaderi ç.rize maçındaki hakemle muslera sakatlığı ile beklenti bitti 3.90 larden 2.80 geldi.
    Sivas yenildi belki hareketlenir.
     Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    dediğim gibi beklenti biter 1.30 lara yolculuk baslar gecmis olsun terste kalanlara...
    zorakipaşha
    ZIPKINCI

6. Nedir bu yükselmesin baskısı anlamıyorm adam 10 kademe hem kar ediyor hem mal topluyor. Bu fiyatlarda neden bu kadar tutarlar anlamıuorum

zorakipaşha
    ZIPKINCI

7. Başarısızlık zaten fiyatlanmış, pandemiden dolayı borsalar satış yerse 2'ye kadar çekilebilir aksi halde normal seyirde inebileceği minimum seviye 2,4'lar.

8. 2.80 lere böyle Gs gibi bir şirketin inmesi yönetimin ne kadar vasat olduğunun hatta yönetimin bile ky elindeki 3 kuruşa göz diktiği anlamına gelir. Örn.Fenerbahçe Ali KOÇ 10 liranın altına salmadı hisseyi

Gs öyle paralı adamlar varki hissenin speği bile kendileridir.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

Sayfa 216/331 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •