Sayfa 159/331 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Hatİp aga kambersiz düğün olmaz diyordum.. Gelmiş kamber... Hoşgelmiş...en son gayrimenkul sektorunde görmüşler seni, parayı betona gömuyormuşssun... Aldın mı bır zamanlar Çukurova cımbom efsanesınden... Sıvası yenerse ki bence rahat gececek haftaya ralli başlar... Senın hatunun adı nacıyemıydı senı dover bak fırsatı kaçırırsan...Şermin le de haşne fişneyı bırakmışsın , dun yaman hanımıda fena kızdırdın..sivas biraz dişli rakip gordumu dağılıyor, butun takımların macını izleyen biri olarak çok buyuk surprız olmazsa gs ezer sıvası... Şuan en ıyı futbolu oynuyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatİp aga kambersiz düğün olmaz diyordum.. Gelmiş kamber... Hoşgelmiş...en son gayrimenkul sektorunde görmüşler seni, parayı betona gömuyormuşssun... Aldın mı bır zamanlar Çukurova cımbom efsanesınden... Sıvası yenerse ki bence rahat gececek haftaya ralli başlar... Senın hatunun adı nacıyemıydı senı dover bak fırsatı kaçırırsan...Şermin le de haşne fişneyı bırakmışsın , dun yaman hanımıda fena kızdırdın..sivas biraz dişli rakip gordumu dağılıyor, butun takımların macını izleyen biri olarak çok buyuk surprız olmazsa gs ezer sıvası... Şuan en ıyı futbolu oynuyor...
    Ben hep dedim Hünkar Yaman a .Senin bu gelin Züleyha Yılmaz Akkaya ile aşna fisne yapıyor diye.Koskoca Yamanlarin gelini kötü yola düştü dedim beni evden kovdu Hünkar Yaman

3. Demir YAMAN AĞAM Sivas i yenmemiz lazım.Yatirum yaptık GS ye

4. Sen işini bilirsin hatıp akıllı adamsın boşuna senı ticaret odası başkanı yapmadık... Altınada hucum olacak bır sure bu korana kartopu gıbı olacak bu gidişle orayıda ihmal etme...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sen işini bilirsin hatıp akıllı adamsın boşuna senı ticaret odası başkanı yapmadık... Altınada hucum olacak bır sure bu korana kartopu gıbı olacak bu gidişle orayıda ihmal etme...
    Ağam ilgilendiğim 2 olgu var sadece borsada gldtr ,gsray .Bir miktar da nakit .Günlerdir emlakcilardayim ,bankalar ve tapu dairesi

Borsanın fişini çektim tüm dünya da .Kurtulamıyor turnulanstan borsalar .Borsayı özledim resmen

Ama borsadaki hisselerin daha çok düşmesi lazım.Muritler şeyhlerinin hocalarının ustadlarinin nasıl birer HİSSE PAZARLAMACİSİ olduğunu anlayacaklar ve satislarini hızlandıracak lar .Bu şekilde kat kat yükselen bu hisseler eski fiyatlara yakın yerlere geri dönecek .Ama bu süreç ayları bulacak .İşte o zaman borsa tekrar yatırım yeri olacak .İşte o zaman da gözümüz kapali hisse alırız .

Şimdi şeyhler hocalar ustadlarla müritler yesinler birbirlerini

6. Dow vadeli endeks %3 e yakın ekside..

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. A1 capıtal dün aldığı 280 bin lotu bugün çıkmış. Brütten Pazartesi çıkıp normal seans a devam edileceği halde genellikle son gün yeni alıcılar gelirdi. Takasta bunu göremiyoruz. İşimiz zor. Sivas maçı mutlaka alınmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 159/331 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •