Sayfa 161/331 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Yeter ki yenelim Ağam .Yenersek haftaici Tspor un deplasmanda Malatya maçı var .Malatya düşme potasına girdi .Maça asılacak .Tspor da artık kötü oynuyor deniliyor .Tspor Malatya ya da takılırsa bu da Gsray hissemize bir gaz daha verecek .

Şimdi iki maç puan kaybeden Tspor haftaya pazar sahasında basaksehirle oynayacak buradan başakşehirin galip cikma ihtimali çok çok düşük .Bu maç pazar günü saat 16:00 da ..Biz de sahamızda bjk ile oynayacağız .Sivas i bu hafta yendigimizii varsayıyorum.Bizim sahamızda bjk ile maçımuz 19:00 da basladginda Tspor başakşehir maçı bitmiş olacak.

Şimdi motivasyonu bir düşünün .Stattaki seyirciyi ve atmosferi düşünün .9 haftadır galip gelen bir Gsray ve şimdi Bjk i Yenersek gelecek olan puan farklı LİDERLİK .

Hayal etmesi bile muhteşem bu atmosferi .Ortam herşey müsait .Artık bunun için sadece olması gereken sadece SİVAS i bugün yenmemiz .Artık tüm iş bizim elimizde .

Saldır Cimbom .Ben fenerliyim ama sonuna kadar Cimbom u destekliyorum.Haydi cimbomum .Saldır aslanım .
    Borsada herşeyi hesap edeceksin .Sportif hisselerde de çoklu ihtimalleri hesap edeceksin.

Borsanın durumu ortada .Koyun gibi hoca üstad şeyh lerin peşinden gitmeyeceksin.Bunlar size 3-5 yıl bekleyin derler hep .Ama kendileri alır satarlar tahtalarda .Onların en sevmediği yatırımcılar benim gibi alttan alıp kafalarina mal çakan yatirimcilardir .Neden sevmezler bizleri çünkü coskunun zirve yaptigi anlarda herkesin mal aldigi anda onlar mal Çakar ky ya .

Borsadaki küçük hisseler eserinin 3-4 katı şu sıralar .Bu yuzden kazandigimin bir kısmına 3 adet daire aldım Adana m dan .Borsada artik büyük param yok.Persembe günü 3.48 ortalama ile 150 bin lot Gsray hissesi aldım.Borsadaki paramın %98 i gsray da .Tüm bu ihtimalleri Çarşamba günü geceden hesapladım.Yeter ki Tspor Antep e takılsın ,bizde Sivas i Sivas ta yenelim dedim.En zor kısım bu bu gerçekleşirse derbi haftasi çok kolay gececek demiştim.Tspor un takılması gerçekleşti ,Sivas i yenmemiz de gerçekleşirse haftaya LİDERLİK çok kolay inşallah.

2. Hatİp aga maşallah sende sağlam yürek yemişsin... 150 bın lot vavvv.. Bız 5000 lotluk riski bıle çok gorurken sen 150 bın lot... Helal be sen bu hızla Çukurovayı da alırsın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatİp aga maşallah sende sağlam yürek yemişsin... 150 bın lot vavvv.. Bız 5000 lotluk riski bıle çok gorurken sen 150 bın lot... Helal be sen bu hızla Çukurovayı da alırsın...
    Sivas ilk 10 dk hayvan gibi oynuyor .Allah tan Muslera var .Çok korktum Sivas tan.

4. Vay anasını be golu yedik bile .1-0 Sivas önde

5. Adana kim Terim im benim yakma beni .Bağır şu futbolculara toprağım Adanalı m Terim im

Taktık maktik yok ,BAM BAM BAM

6. Gsray alev gibi yanıyor..Sivas gibi deplasmanda ilk dakikada gol yiyip 2-1 devreye kapamak kimsenin harcı değil. Bu maçı kazanırsa önemli bir yol alır şampiyonlukta.

7. Böyle penaltı olmazzzzz

8. Beraberlik kötünün iyisi ve haftaya bjk maçı na kalır hikaye artı Çarşamba günkü Tspor Malatya maçına kalır hikayemiz .Yeter ki yenilmeyelim

Sayfa 161/331 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •