Sayfa 162/331 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Muesses nizam Tspor un şampiyonluğunu istiyor .Herşey çok net

2. Geçmiş olsun, penaltıyı verse kazanmıştık...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Buna da şükür.Cok büyük bir fırsat kaçırdık.Kazansak ŞAMPİYONLUK %95 idi bana göre.

Ama lig ve şampiyonluk yarışı devam edecek artik

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun, penaltıyı verse kazanmıştık...
    uydurma penaltı ile gs ın puanları çalındı.

5. İnat ettim 150 bin lotu satmayip bugünkü heyecanı pazar günü BJK maçında da yaşamak istiyorum.

Sivas tan cok korkuyordum kazanma ihtimalini %33 görüyordum.Ama BJK maçından hiç korkmuyorum.Sahamizda ASLAN olup KARTAL i %1000 yenecegimizi düşünüyorum.

6. Eğri oturup doğru konuşalım.Sivas maçından alınan bu 1 puan çok değerlidir.2-1 galipken beraber kalmak üzdü bizi .
    Tspor un beraber kalması Cimbom için piyango oldu .

7. Bjk.Basaksehir.Ts ile kendi sahamızda oynayacağız.Yeterki cezalı ve sakatlık olmasın.bu takım içerde herkesi geçer.Penalti evlere şenlik.💛♥️

8. Önümüze bakalım artık.Besiktasi yendiğimiz takdirde Tspor başakşehir maçında 2 rakipten en azından biri büyük yara alacak .En geç cuma günü yukarı yönlü yükselişler bekliyor bizi .Hem Tspor hem GS hem Bjk ta haftasonu maçlarının beklentisiyle bir ralli olabilir .Çünkü Tspor ve gsray da yarın brüt takas yok ve normal işlemler olacak.

Sayfa 162/331 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •