Sayfa 136/326 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2604 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bugun biraz mallandım, inşallah hayırlı olur.. TS nın yaptığı hareketin yarısını yapsa yeter de artar bile, mevcutlar içerisinde en buyuk aday bence gs, ts dan daha iyi futbol oynuyor bence... Hayırlısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Haftalık Takas. Yabancı iyi mal boşaltmış. YTD

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yabancı boşaltsın ıyıdır, mümkünse hıc kalmasın.. Önemli olan takımın yoluna devam etmesi bızde onlara boşaltırız yeterkı takım ıyı gıtsın.. Ayrıca çok erken boşaltmak için... Trabzon da da birileri boşalttı 2 TL den 1. 15 lere geldi senet, takım yoluna devam edince nerelere geldi gorduk... Malesef 1.18 den alıp senette durmadık.. Burada da onun bunun boşalttığı maldan ziyade takımın şampiyonluk yolunda ilerlemesi önemli.. Hayırlısı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Seans başlayıp Gsrayın ortalığı darmaduman etmesini beklerken sıkılanlar için

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...rsa-41455398/2

5. Aman tersten etmesin de tozu dumanı, bugünü sağ salim atlatirsa haftasonu beklentisiyle yarın bı yukarı hareket eder beklentim

6. Yukarı gidecekse şayet böyle gitmesi daha sağlıklı..

7. spor endeksi bir haftada aldiginin yuzde % 50 sini geri verdi.yeni girenler kisa yoldan paraya para katayim derken yillar sonrasinda yediginiz kazigi benim gibi anlarsiniz.ytd...

8. Bende geldim bakalım sonumuz ne olacak inşallah kazanan olurum

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 136/326 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •