Sayfa 83/327 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 657 - 664 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Arkadaşım hep aynı şeyi yazıp bilmeyenleri etkiliyosun bu tahtada 2.4 milyon gibi bi açık yok sadece takasın saklandığı aracı kurumdan değil farklı aracı kurumdan satış yapılıyo ve gün sonunda bu işlemlemler virman ile kapatılıyor mesala citibank (citi değil) hiç bir zaman gün içi satış yapmaz fakat iki gün sonra takas saklama hissesi artar veya azalır. Bak aşağıda iki gün önceki satışın takasa yansıdığı bugünkü takas etkisi. Bu 1.492 nin 900k sı creditten diğeri yfaş dan satılmıştır. Sonuç bahsettiğin açığa satış değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bt1975 sizin fikirleriniz bizim için değerli ve öngörüleriniz tutuyor,rica etsem hisse ile ilgili yorum yapabilirmisiniz?

2.  Alıntı Originally Posted by oğuzhan37 Yazıyı Oku
    bt1975 sizin fikirleriniz bizim için değerli ve öngörüleriniz tutuyor,rica etsem hisse ile ilgili yorum yapabilirmisiniz?
    Teşekkür ederim arkadaşım gördüğüm şu tahtada şu an agrasif bir oyuncu var 2.27 nin aşağıya kırılması hiç iyi olmadı. Şu an 2.27 direnç oldu. 2.19 ise çok önemli bir destek noktası burası kırılmazsa kısa vadede sorun yok ve son günlerde 2.25 seviyesine hissenin gelmesine sebep olan citibankın alışları tahtada satış durumunda bu satış durduğu an agrasif dediğim oyuncu tahtayı yukarı sert götürecektir. Fakat şu anki teknik görünüm üzgünüm ve umarım yanılıyorumdur düşüşün süreceği yönünde. Güzel fiyatlara gidebilmesi için bu seviyelerden aşağı 2 gün düşmesin en kötü 2.15 üstü kapasın yeter. Ben ise sportif sonuçlar fiyatı çok etkilediği için hissede değilim.

3.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim arkadaşım gördüğüm şu tahtada şu an agrasif bir oyuncu var 2.27 nin aşağıya kırılması hiç iyi olmadı. Şu an 2.27 direnç oldu. 2.19 ise çok önemli bir destek noktası burası kırılmazsa kısa vadede sorun yok ve son günlerde 2.25 seviyesine hissenin gelmesine sebep olan citibankın alışları tahtada satış durumunda bu satış durduğu an agrasif dediğim oyuncu tahtayı yukarı sert götürecektir. Fakat şu anki teknik görünüm üzgünüm ve umarım yanılıyorumdur düşüşün süreceği yönünde. Güzel fiyatlara gidebilmesi için bu seviyelerden aşağı 2 gün düşmesin en kötü 2.15 üstü kapasın yeter. Ben ise sportif sonuçlar fiyatı çok etkilediği için hissede değilim.

Çok teşekkür ederim Sayın bt1975 sağolsun emeğinize sağlık kolay gelsin

sayın bt1975 burada ki paylaşımlarım bilgi amaçlı olup niyetim yatırımcıları etkilemek değildir, 2.4 milyon açık işlemi yoktur demişsiniz, 23/12/2019 tarihli bist 100 açığa satış listesinin bir bölümünü aşağıda paylaştım, sizlerde her gün yayınlanan bültenden takip edebilirsiniz, bugün de saat 10.00 ile 16.45 arası yayınlanan taşınan açık listesini paylaşacağım,
    betta fish filter
    images host

GSRAY da 23/12/2019 tarihli toplam gerçekleşen açık listesidir, sırasıyla en düşük açığa satış fiyatı-en yüksek açığa satış fiyatı-açığa satış ağırlıklı ortalama fiyatı-açığa satış işlem hacmi-açığa satış işlem adedi-açığa satış sözleşme sayısı, GSRAY da toplam 2.4 milyon lot açıga satış işlemi gerçekleşmiştir,
    i ll love you for ever

6. 2.40 da aldım paraşütsüz düştü keşke benim geldiğimi söyleseydim size çıkardınız

SM-J730GM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

GSRAY da dünden 10.000 lot teklif edilen ve 10.000 lot da gerçekleşen açık vardır, bütün paylaşımlarım matriks data verilerine göre yapılmaktadır..

8. Deuche var bu iyi info ise agresifimiz

Sayfa 83/327 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •