Sayfa 124/329 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2632 madde; 985 - 992 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

GSRAY - Galatasaray Sportif

Alıntı Originally Posted by STAPES Yazıyı Oku
    Karanlık seansta 2.33’ten aldığım tüm gsrayı verdim. Pazar günü bir fenerli olarak çelişkide kalmak istemedim. Fener çakarsa tekrar alırız napalım

Elimde sadece bjkas kaldı. Onu da ilk devre kesici haberden sonra gönderirim belli olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Karanlık seansta 3,90’dan vermiştim. Gsrayı. Bjkastan da az zararla ucuz kurtuldum,3,48’e aldığım Bjkası 3,26’ya verdim.

Sporlar bundan sonra 1kaç hafta Hazmetme,fiyat oluşturma için konsolidasyon sürecine girer. Haftaya aradan sıyrılan primlenmeye devam eder. Şampiyonluk belli olunca epey o takima da verirler. Ağustosta tekrar hareket başlar....
    Umarım buraları ağlama duvarına dönmez tekrar
    Spor hisseleri uzun vadede yükselmeye devam edeceğini düşünüyorum. Ama bu zirveler zor sanki..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Diyelim galatasaray hafta sonu yenildi kactan aliriz

3.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Diyelim galatasaray hafta sonu yenildi kactan aliriz
    O zaman bjk trabzon maçına bakcaz...trabzon yenerse bizim için iyi olmaz..berabere kalmaları yada bjk yenmesi lazım ki güzel günler görelim....takımlar arasında puan farkı ne kadar az olursa şansıda o kadar fazla olur...hafta sonunu heyacanla bekliyorum

4. Satan kaçıyor aslandan kaçar gibi ytd

GSRAY günlük

6. Hisse açısından Çok kötü bir gündü ama idlib meselesi ve acı haberler yürek dağladı..Allah şehitlere rahmet etsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,957
    Blog Entries
    4
    Fener ve Bjkas hisseleri için 06/03/2020 tarihine kadar açığa satış ve işlem yasağı, Gsray ve Tspor içinse 06/03/2020 tarihine kadar brut takas uygulaması getirildi.

Sabır Taşı
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

GSRAY da bugün açığa satış yasağı vardı, dünden 1.1 milyon civarı taşınan açık gördüm, 4.35 tl fiyata yükselişte panikle açıklarını kapatanlar büyük zarar yazmış olmalılar, zaten bugünkü yükselişte açıkçıların da bu şekilde katkısı olmuştur, sabredip te açıklarını kapatmayanlar ise 3.12 tl taban fiyata göre paçayı sıyırmış ve kar yazmışlardır, hatta açıklarını taşıma ısrarında devam edenler yarın karlarına güzel ilaveler yapabilirler,

Sayfa 124/329 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •