Sayfa 109/326 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2604 madde; 865 - 872 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bedelli demoklesin kılıcı gibi duruyor.Bari kağıdı 4/5 TL yapta ondan sonra.Bu işte spk ninda hatası var.cani isteyince bedelli olmamalı.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bedelli demoklesin kılıcı gibi duruyor.Bari kağıdı 4/5 TL yapta ondan sonra.Bu işte spk ninda hatası var.cani isteyince bedelli olmamalı.

Aynen şu Galatasaray'a neden bu kadar ayrıcalık tanınıyor anlamış değilim. O kadar bedelliyi hangi şirket yapabilir ki başka örneği yok. Hadi Galatasaray'a izin veriyorsun diğer takımlara da aynı şekilde davranılması lazım. Ama başkan bu bedelli söylemlerini bilerek yapıyor ve göz korkutmak için hisse satışı yapıyor gibi. Bir bedelli hazırlığı yapıyormuş gibi hisse sat, söyleşilerde ağzından kaçır, sermaye tavanını yükselt vs. vs. Dgklb'de patron satış yapıyordu ama çakallık peşindeydi o da ufak çaplı sattı kendisine ky kandırmak için.Ondan sonra hisse 1 TL daha pirmlendi.

Galatasaray'daki gelişen olaylara benim düşüncem bu şekilde ama bedelli yapabilirler mi? Tabi ki olabilir ama benim düşüncem bedelli olmayacak sadece öyle düşünmemizi istiyorlar.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

3. Yarın Gap'lı açabilir !!!

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kasımpaşa maçı risklimiydi ki ? Gap olursa şaşırırım. GS nin yapacağı iş değil. Belki 2.33-2.34 açar sonra ben ne yaptım yahu deyip geri döner. İşte onun herzaman yaptığı iş bu.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,953
    Blog Entries
    4
    Alış kademesini dolu gösterip çakabilirler dikkatli olun...

Sabır Taşı
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

6. ne dedik çıkmaz bu uyuz eşşek.

Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Lider olmadan bu hissenin çıkacağına inanmak zor.Güven derecesi en düşük yatırımcısını hiçbir zaman sevmeyen bir hisse.
    Umarım yanılırım.

7. Ulan bir kere de şaşırt be. Tabii şaşırmaman da işime gelir. Elimde hiç hisse yok.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Trabzon tavana kadar gidecek sanırım.
    Biz de arkasından bakar dururuz , böyle yöneticeler olduktan sonra.
    fener bile sağlam durdu puan kaybına rağmen %3 kayıpla atlattılar..

Sayfa 109/326 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •