Sayfa 164/331 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 2645 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    İnat ettim 150 bin lotu satmayip bugünkü heyecanı pazar günü BJK maçında da yaşamak istiyorum.

Sivas tan cok korkuyordum kazanma ihtimalini %33 görüyordum.Ama BJK maçından hiç korkmuyorum.Sahamizda ASLAN olup KARTAL i %1000 yenecegimizi düşünüyorum.
    Sizin 150 bin lotunuz kimseyi ilgilendirmiyor kimseyede fayda sağlamıyor kimseyi etki altında bırakmayın lütfen

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Sizin 150 bin lotunuz kimseyi ilgilendirmiyor kimseyede fayda sağlamıyor kimseyi etki altında bırakmayın lütfen

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamam Ağam .

3. Kazansa muazzam avantaj yapacaktı. İlk yarı 5-1 bitmeliydi ama çok kaçırdı. İyi top oynuyor gsaray

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Arif koyu fenerliyim .Ama bu GS daki 150 bin lotum için ve menfaatim için inat edeceğim.Su an kendimi 40 yıllik cimbomlu hissediyorum.Bu sene şampiyon BİZ (Cimbom) olacağız .Haftaya herkes anlayacak bunu .Hatta Çarşamba günü bile Tspor bana göre Malatya da puan kaybedecek inşallah .

Sportif hisseler bu hafta şenlikli olur .
    Koyu bir Fenerli olarak yazıyorum.Galatasaray şampiyon olamayacak 2 tl den 150 bin lot alacağım.40 yıllık Fenerliydim artık cimbomlu olacağım .40 yıl da koyu cimbomlu olmaya karar verdim

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Anlaşılan bu ara SPK tatilde...

6. Gs puan kaybetti, TS de kaybetti. Sorun yok yola devam....Zaten gecen hafta geregi kadar primlenmedi...bi nevi fiyatlandi...asil belirleyici olan bu haftaki maclar...

7.  Alıntı Originally Posted by İnsanoğlu Yazıyı Oku
    Gs puan kaybetti, TS de kaybetti. Sorun yok yola devam....Zaten gecen hafta geregi kadar primlenmedi...bi nevi fiyatlandi...asil belirleyici olan bu haftaki maclar...
    Bu hafta psikolojik üstünlük Galatasaray da

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Endeks sert düsecek. Küresel borsalar negatif. Gs endekse ters gitse bari...

Sayfa 164/331 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •