Sayfa 241/331 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Klüplermi satılıyor nedir bu cıkış

zorakipaşha

Alıntı Originally Posted by Zirro Yazıyı Oku
    Klüplermi satılıyor nedir bu cıkış

zorakipaşha
    Göztepe’ye %50 ortak gelecekti galiba keşke anlaşsalar şu dernek/futbol kulübü soygununa durdurulsa süper olur.

3. Tavanda bekleyen kaç lot vardı kapanışta bilen biri yazabilir mi?
    Ytd

4. 4,2 milyon lot vardı dün kapanışta. Bir açıldı pir açıldı hisse. Fener piyasa değerinde ikiye katladı Gs'yi. Gs'nin buna tam karşılık vermesi çift haneli fiyatlara çıkması demek

5.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    4,2 milyon lot vardı dün kapanışta. Bir açıldı pir açıldı hisse. Fener piyasa değerinde ikiye katladı Gs'yi. Gs'nin buna tam karşılık vermesi çift haneli fiyatlara çıkması demek
    Zaten fener sayesinde gidiyoruz bence. O bir durur yada düzeltme yaparsa biz de yamultma yaparız muhtemelen
    Ytd

6. Yapılandırma anlaşmalarınn sonuçlanması beklentiyi bitirip düşüşe neden olabilir. Fakat kesin konuşmamak lazım. Spor hisselerinin ne zaman, ne yapacaklarını kestirmek zor.

7.  Alıntı Originally Posted by atakan-bjk Yazıyı Oku
    hem bjk hem gs 3.00 altı maliyet var ve korkmadan biriktirdim...fazlasında gözüm yok ...zamanı gelene kadar tutarım...fener dipten 5 kat gitti....fener bu sene ne gs ve ne de bjk ye şampiyonluk bırakmaz
    . Kadroları ve hocası çok iyi fenerin... ...o yüzden fazla beklentiye girmiyorum bir beşiktaşlı olarak...

Y.t.d.
     Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    zaten fener sayesinde gidiyoruz bence. O bir durur yada düzeltme yaparsa biz de yamultma yaparız muhtemelen
    ytd
    lig başlarken bence güzel prim yaptı sporlar...fener hariç fener fiyatlamadan öte uçuş yaptı....bu işin sonu nereye gider dikkat etmekte fayda var....bjk ve gs yi bir müddet daha tutmayı düşünüyorum.....

y.t.d

8. Fener'in çıkış fiyatını 10 kabul edersek hissedeki fiyat artışı 5 kat oluyor. Gs ise 2.60-2.80'den başladı hareketine. Henüz 2 kata bile ulaşmış değil yükseliş. Uzun zamandır düşük fiyatlarda gezen Gs'nin 5'li fiyatlara yükselmesini bu kadar abartmamak lazım. Bedelli olabilir diyordum. Borçların 2 yılı ödemesiz 12 yıllık vadeye yayılması kulüplerin acil nakit ihtiyacını önemli ölçüde azalttığı için bedelli sermaye artırımı yapılması ihtimali de oldukça azaldı bana göre.

Sayfa 241/331 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •