Sayfa 169/327 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Ne biçim hisselermiş lan bu sporlar. Destek, direnç diye bir şey yok. Gs'de yönetim iyi işler yapıyor, geleceği güzel diye aldık am hepsi fasa fisoymuş.

3. arkadaşlar hissenin endeksten çok daha sert düşmesinin sebebi nedir.
    eski forumda thementalist idim şimdi turgutalp

4. Altı boş

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Eskileri anlamak mümkünde.Son dönemde 3 üstü mal alıp, karı görüp satmayan lar biraz da suçu kendilerinde görsün. geçen yıl şampiyonlukta çıktı hemen düştü Tepe noktası 2. 300 civarıydı. bu sene Çok yükseklerde alanlar borsaya girmesin bence

Para tekniği yapar.

6. Sporlar vezirde rezilde eder çıkmayı bilmeyenı..Diğerlerininde farkı yok.Birsürü 3/5 tl lık kağıt nasıl oldu ise 10 tl leri geçti.Ustune Surıye olayları yetmedi Virus ve global pıyasalar hepsini yere yapıştırdı....Sanki global bir oyun var...Yazık buraya gelen paralar kolay kazanılmıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sporlar vezirde rezilde eder çıkmayı bilmeyenı..Diğerlerininde farkı yok.Birsürü 3/5 tl lık kağıt nasıl oldu ise 10 tl leri geçti.Ustune Surıye olayları yetmedi Virus ve global pıyasalar hepsini yere yapıştırdı....Sanki global bir oyun var...Yazık buraya gelen paralar kolay kazanılmıyor...
    O kolay kazanılmayan paraları elinizden alabilmek için, 1 tl lik içi boş hisseleri 10 tl yapıp ucuzluk algısı yaratarak 2-3 tl ye satarlar, sizde ucuz mal aldım sanırsınız, sonra tekrar 1 tl ye iner yıllarca ordan elinizdeki malı almadan yükseltmez, siz sanıyormusunuzki gsray 1 tl den 4 tl ye şampiyon olacak diye yükseldi, sadece spek efendi arkasına yükselen borsa rüzgarını alarak kullandı, şimdi rüzgar tersine döndü aynısını düşürerek yapacaktır, işler zor vesselam.....

8. Bu mesajları okuyunca yazanlar adına utanıyorum

Sayfa 169/327 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •