Sayfa 125/329 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 2631 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Düşmesinin asil sebebi? Brut takas getirilmesi daha da dususe neden olur mu?

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tigin Yazıyı Oku
    Hisse açısından Çok kötü bir gündü ama idlib meselesi ve acı haberler yürek dağladı..Allah şehitlere rahmet etsin
    +++++++Amin.

3. GSRAY - Galatasaray Sportif

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    GSRAY da bugün açığa satış yasağı vardı, dünden 1.1 milyon civarı taşınan açık gördüm, 4.35 tl fiyata yükselişte panikle açıklarını kapatanlar büyük zarar yazmış olmalılar, zaten bugünkü yükselişte açıkçıların da bu şekilde katkısı olmuştur, sabredip te açıklarını kapatmayanlar ise 3.12 tl taban fiyata göre paçayı sıyırmış ve kar yazmışlardır, hatta açıklarını taşıma ısrarında devam edenler yarın karlarına güzel ilaveler yapabilirler,
    Kardeşim sana daha öncede yazdım sizin gördüğünüz rakam açık değil sadece takası saklayan başkası (citibank) işlemi yapanın (credit suits) olmasından kaynaklı gün sonu citi ve credit arasında virmanla açık dediğiniz işlemlereden oluşan hisse pozisyonları kapanır gerçek açığa satış durumu günlük yayınlanan takasbank sitesindeki öpp bölümüdür. insanlara açığa satış olmuş gibi beklenti yaratacak cümle kurmayın. Bakın aşağıda linki var açığa satış 2.3 milyon bu yarın için süper bi avantaj olabilirdi ama virmanla çözülecektir

https://www.takasbank.com.tr/tr/ista...ate=2020-02-20

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by holdenck Yazıyı Oku
    Düşmesinin asil sebebi? Brut takas getirilmesi daha da dususe neden olur mu?

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtanın hakimi düşüşü istiyor ve pozisyonunu ona göre hazırlamış ise brüt takas güzel bir bahanedir.Aksine çıkışa doğru pozisyon almış ise tavan tavan gitmesi içinde hem brüt takas hemde açığa satış yasağı çok güzel bahanedir.Kısacası bahaneden öteye gidemeyeceği için bir mantığa oturtup analiz için değerlendirilemez diye düşünüyorum.

5. Son gelinen durumun özeti ise gerek forum sitelerinde gerekse diğer platformlarda gelenek asla değişmez.Çıkış başlamaya ramak kala çoğunluk olumsuzdur.Geri dönüş yada sert düzeltmeye ramak kala çoğunluk umutlu,beklentili ve hepsininde çok mantıklı açıklamaları vardır.Tüm bunların farkında olan ise ya alacağı yeri tam kestirememiş yada çıkacağı yeri bilememiştir.Bu sürecide başarılı geçiren yatırımcı gerçekten şapka çıkartılacak yatırımcıdır.Ve olağan üstü yetenekleri vardır.Üzerine tez yazılmalıdır,incelenmelidir.Saygılarımla.

6. Fena saçmaladı. Hiçbir yerde haber bulamadım ama bugün ibra davasının duruşması var diye biliyorum.

7. Dava, 24 Nisan'a ertelenmiş.

Ne gündüsabah ne cesaret varsa yüklüce girdim tekrar 2,90’dan gsraya...
    4,33’ten 2,50’ye %50 düştü. İşlem hacmi inanılmaz daraldı. Sporların en iyisi Gsray olduğunu düşündüğümden tekrar girdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 125/329 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •