Special Days Image
Sayfa 217/329 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 2631 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by emreakyol Yazıyı Oku
    2.80 lere böyle Gs gibi bir şirketin inmesi yönetimin ne kadar vasat olduğunun hatta yönetimin bile ky elindeki 3 kuruşa göz diktiği anlamına gelir. Örn.Fenerbahçe Ali KOÇ 10 liranın altına salmadı hisseyi

Gs öyle paralı adamlar varki hissenin speği bile kendileridir.

zorakipaşha
    Ali Koç varken 6.40' ı görmedi mi ? O geldiğinde hisse kaç tl. idi ? Sonra 6.40 'ı da gördü. Ali Koç da olsa babamızın oğlu değil sonuçta. Böyle övmeye gerek yok.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hergün en az 3-4 kere aynı şeyleri yazıyorum bu günde aynı şekilde kaç kere yazdım korkmadan sabırlara bekleyelim arkadaşlar ben 25 gün oldu takıldım kaldım bu kağatta satamadım bi anda terste kaldığım için tek üzüldüğüm nokta çok güzel kağatları kaçırmam oluyor ama eğer zarardaysam bekleyeceğüm ve kar etmeden de satmayacağım 15.000₺ zararım var bütün sermayemde burda malesef satamıyorum eğer satamıyorsam kar etmedende çıkmayacağım 4 ün üzerine atmadan bu kağıdı satmayacağım arkadaşlar kağadınıza sahip çıkın zararına mal vermeyin ben bu kağadı aldığımda % 15 artıdaydı satmadım satmamaın sebebi lig. Başlaması rize ve antep maçlarını kolayca geçip şampiyonlupun en büyük adayı olmamızdı kötü bi durum atlattık ve musleramız gitti yenildik ve arkasına anteple berabere kaldık ve kağat düşeceği kadar düştü dahada istesede düşemez herşeyi fiyatladı benim aklımdaki senaryo hafta sonu en kötü trabzon beraberliğünde kağat yine yatay seviyede gider ve önümüzdeki haftalarda cas dan gelen ts haberi

3. Bu vergiler olmadan ben altın oynardım. Günlük al sattan iyi para alırdım. Bu vergilerin ağır olması bu taraf kaydırdı. çünkü günde iki veya üç hamle yapabiliyorum. Altın ve dövizlerdeki vergi %1 sene sonuna doğru % 2 olma ihtimali var diyorlar bu yüzden borsaya kayma hızlana bilir hele bu açığa satış olursa borsanın 130000 gidceğini söylüyorlar tab asla ve asla yatırım tavsiyesi değildi.r

4. AL
    Sinyal DurumuSistemimiz bugün bir AL sinyali verdi. formasyonunun teyidi nihayet gerçekleşti, çünkü fiyatlar 2,88 teyit seviyesinin üstüne çıktı ve geçerli ortalama alış fiyatımız 2,91 seviyesi olarak belirlendi. Önceki SAT tavsiyesi 19 gün önce 11.06.2020 tarihinde hisse senedi fiyatı 3,72 iken yapılmıştı. O zamandan beri GSRAY %-21,77 düştü. HADİ ALMAYINDA GÖRELİM BUGÜN BALİNA GÜNÜ EN UCUZ HİSSE BU KALDI BJKTAŞ BİZİ NASIL GEÇER HAZMEDEMİYORUM

5. seyircisiz maç galatasaray için büyük bir handikap. bakalım artık hayırlısı
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Gs kazanacak bu maçı.

7.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Gs kazanacak bu maçı.
    inşallah ))

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 217/329 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •