Sayfa 119/329 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2632 madde; 945 - 952 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    teknik güzel görünsede mr speke pek güvenmemek ile birlikte , malum seviyelerde yatayda kalmayı başarabilir mi ... ? bekleyip görelim
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
     Alıntı Originally Posted by STAPES Yazıyı Oku
    Merhaba Eaydın2003 ,
    Bjkas zaten yükseliş trendinde..Bir de yenerse acelecileri epey tatmin eder. Endeksten çok daha kazandıracağı muhakkak.
    3-4 yıl önce Bjkasın piyasa değeri 250 milyon dolardı. (Fener 1 milyar dolar,Gsray 750 milyon dolardı. Trzon 40 milyon dolardı)100-150 kişi toplanıp Bjkası alalım diye espri yapardık. Şu anda 115 milyon dolar düşünün
     Alıntı Originally Posted by serdar2337 Yazıyı Oku
    Gsray taraftari olarak,acaba diyorum 20 yildir Kadikoy de yenemedigimiz Feneri yenersek, sevgili spegimiz neler neler yapar?
    Yenemezsek sorun yok.Zaten 20 yildir yenemiyoruz,cok sarsilmaz diye dusunuyorum.
    Ama olurda Allah lutfeder yenersek,cok cok guzel olur....
    üst üste 2 kez şampiyon olan bir takımın tahtadaki etkisini geçmişte nötür olarak tecrübe etmek
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    üst üste 2 kez şampiyon olan bir takımın tahtadaki etkisini geçmişte nötür olarak tecrübe etmek ile beraber , yakın bir zamanda düşünülen bedelli sermaye artışı beklentisini de üstüne ekler isek , bu seviyelerin pekte cazip olmadığı aşikar

4.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Trabzon 6'yı geçmişken 3,5 liraya Gs komik biraz..
    Aradaki farkı puanlar belirliyor şimdilik.Trabzon puan kaybettikçe aradaki fiyat farkı da kapanır

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by byburak Yazıyı Oku
    üst üste 2 kez şampiyon olan bir takımın tahtadaki etkisini geçmişte nötür olarak tecrübe etmek
    Sayin byburak,o tecrubeyi bizzat yasamis biri olarak paylasiyorum...
    1) Kulup Baskani farkli ki malum Aysal,Ozbek gibiler yatirimci kazansin istemedi...
    2)Bana gore bu defaki tahta yapici daha cesur ve yetenekli gibi
    Bu kadar mal aldi adamlar ki kulup satislarinin karsilandigi gercegi de onumuzde...
    Yenilirsek kimse icin surpriz olmaz...Ya yenebilirsek ne olur diye dusundum.
    Yenersek cok guzel olacak cok...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by STAPES Yazıyı Oku
    Merhaba Eaydın2003 ,
    Bjkas zaten yükseliş trendinde..Bir de yenerse acelecileri epey tatmin eder. Endeksten çok daha kazandıracağı muhakkak.
    3-4 yıl önce Bjkasın piyasa değeri 250 milyon dolardı. (Fener 1 milyar dolar,Gsray 750 milyon dolardı. Trzon 40 milyon dolardı)100-150 kişi toplanıp Bjkası alalım diye espri yapardık. Şu anda 115 milyon dolar düşünün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    keşke maçlar pazar günü oynansaydi, dediginiz gibi olursa pazartesiye kadar beklemek kalp sağlığına dokunabilir😄

7.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Yonetımın bu fıyatları degerlendırmesı lazım... sat satabıldıgın kadar, %50'ye kadar yolu var....
    ınsallah yonetım bu fıyatları degerlendırıyordur... bır daha kolay kolay gelmez boyle fırsat...

burdan sayın baskan Mustafa Cengız'e seslenıyorum, kesın duyar cunku burdan seslendım mı... %50'ye kadar yolu var baskan... elını korkak alıstırma sakın...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8. Batak Bjk bile %10 yaptı. Bu kabızın mali durumu Beşiktaş gibi filan olsa 2 liradan yukarı çıkmazdı.

Sayfa 119/329 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •