Sayfa 203/327 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Spor endexi bir garip ts mu aşağı çekiyor yoksa bizim bilmediğimiz bir durum mu var anlayamadım.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

2.  Alıntı Originally Posted by emreakyol Yazıyı Oku
    Spor endexi bir garip ts mu aşağı çekiyor yoksa bizim bilmediğimiz bir durum mu var anlayamadım.

zorakipaşha
    Habire gel gel yapıyorlar bence... Tuhaf bir durum yok amaçları belli...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3. Son düzlükte depara kalkacaklar gibi bir his var içimde, hayırlısı...

ytd.

4. Bir tarafa patlıyacak ama ne tarafa bilinmez.
    İnanılmaz hacim var.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

5. 2019 yılında spekler iyi iş başardılar önce hedef fiyat verip 5,00 gibi sonra bedelli haberiyle yatırımcıdan Lotları çalıp kağıdı götürdüler sonra ele verip sonuç hüsran kime tabikide güccük yatırımcıya, önümüzdeki yıllarda büyük bir ilke imza atacağım borsa İstanbul ile ilgili yatırımcının çıkar ve menfaatleri konusunda herkesi bir bir bilgilendireceğim. Yatırımcının kaskosu olacağım inşallah Allah’ın izniyle. Amerika’da işler nasıl işliyor kısaca bahsedeyim insanlar orada altın yada döviz bulundurmaLar ya ev yada borsaya işlem yaparlar borsa ters giderse Başkan Zor durumda kalır. Bizde tam tersi ödüllendiririz, öyle olmaz işte ekonomi ve borsa kötüye giderse liderin fişini çekeceksiniz. Yani sizlerin sesi ne kadar gür çıkarsa o zaman kötü gidişat son bulur. Spor hisseleri tam anlamıyla şuan onun bunun eline kalmış arada kalanın Allah yardımcısı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    10 iş gününde fiyatlama yukarı doğru sertleşebilir. Spekler korku salmaya başlamış diğer bir kaç formda bedelli var diye hadi yine iyisiniz uçacağız galiba 2019 sonunda nasıl yediler milletin hakkını şimdi küçük yatırımcı yesin hep siz mi yiyeceksiniz aç gözlüler ara sıra yatırımcını ağzına bal çalın bari borsa Şevki kırılmasın İnsanların. hep bana hep bana olmaz �� unutmadan xspor endex kıvama gelmiş BİST endex üzeri hareketler olacaktır artık
     Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Hangi forumda bedelli yazıyor üstad?
    Yine aynı yere dönüyoruz sanırım.

Birileri vesvese yapar gibi bedeli diyip milleti kağıttan kaçırmanın peşine mı düştü yine ?

Bence de bedelsiz olacak o zaman

Klup böyle bir şeyi görüşmedi bile, niyeti olsa gündeme alırdı.

Ayrıca kapa haber düşürmek zorundalar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spekler çok çalışıyor evet

7. https://m.haberturk.com/mario-balote...r-2704572-spor

Atese körük mu tutuyor birileri acaba yoksa gerçek olacak mı?

8. Tek yorum yapan yok 18 saattir.

zorakipaşha
    ZIPKINCI

Sayfa 203/327 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •