Sayfa 332/332 İlkİlk ... 232282322330331332
Arama sonucu : 2656 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Adamın uyardığı belki de iyi olmuş bazı kimseler için. 10.8 gördü şimdi 8.68.Kim iyi niyetli kötğ niyetli bilemeyiz tabi. Hisse çok dengesiz hareket ediyor. Zarar eden çoktur, kar eden de tabi. Kesin konuşmak yanıltır insanı.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Adamın uyardığı belki de iyi olmuş bazı kimseler için. 10.8 gördü şimdi 8.68.Kim iyi niyetli kötğ niyetli bilemeyiz tabi. Hisse çok dengesiz hareket ediyor. Zarar eden çoktur, kar eden de tabi. Kesin konuşmak yanıltır insanı.

olay kağıdın yükselip düşmesi değil.eleman fenerli ve fanatikliği ile yazmakta.kağıt ile ilgili en ufak fikri olmayan troll işte.insanları bu hususta uyarmak istedim.

3. bana futbol dersi vermeye kalkıyor aklinca birisi... gundi dişe bisey öğrenmiş aklınca biseyler söylemek istiyor da açıkça söylemiyor.. derdin ne önce onu söyle.. gundi derken ?

Gelelim gs a sezon başında ne dediysem o.. hatta yaz transfer döneminde...

Şimdi gs lider oldu vs Okan benim için iyi bir hoca mı kesinlikle hayır...

En çok eleştirdiğim nokta keremi forvet arkası oynatma saçmalığıydi.. mertensi yedek bırakma sacmaligiydi.. Barış Alperi ilk 11 de oynatmama sacmaligiydi...

Şubat ayı ile birlikte mertense 11 in değişmezi oldu takıma katkısı ortada... ayrıca barış Alper yılmaz bir tek şampiyonlar ligi maçında 11 çıkmadı...mertens i Okan nedenno kadar maç yedek bıraktı!!!

Seyircileri dahil bir çok kişi barış alperin kötü oyuncu olduğunu söylerdi... Barış Alper yılmazın iyi ve güçlü bir oyuncu olduğunu görmek bu kadar zor mu... Okan yüzünden barış Alper yılmaz çok zaman kaybetti... minimum 2 sene kaybı var...

Okanin ısrarla yedek bıraktığı mertens ve barış Alper yılmaz gs in şu an en iyi oyuncusu.. ve mertens ilk geldiği sene bile bu şekilde oynamadı... eğer birisi cikipta mertens i kenara alip aklınca kerem akturkoglunu forvete koymaya çalışırsa ona gülerim..

Super lig şampiyon oluyoruz vs olaylarını geçin.. avrupads başarı gerekli. Sen gidip şampiyonlar liginden evlendikten sonra hedef uefa kupası diyip ilk uefa kupası maçında çek takimi sanirim şarta prag a eleniyorsan hocalığın hala tartisilimiyorsa sorun burada zaten..

Şarta prag gidip de liverpoldan fark yiyip eleniyor.. gs in bütçesi ne kadar elendiği pragin bütçesi ne kadar... samp liginde pozisyona giremediği kopenhag in bütçesi ne kadar...

Türkiye liginde anadolu kulüplerine fark atmak bu iş olmuyor..

Gelelim yaz transfer dönemi ve sonlara doğru alınan oyunculara....

Zaha, hakim zyech kesinlikle mücadele gücü sıfır oyuncular avrupada başarı olmaz...

Gelelim.icardiye yaz sonunda alındı.. antreman bile yapmadı...onun yerine öncelik çok daha iyi orta saha olmalıydı.. ayrıca sacha boey satilmasaydi icardi güney amerika tatilinden asla dönmedi !!!

Bunların en başında keremi forvet arkası koyup mertensi yedek bırakması Okan noktasında en komedi olanıydi... ayrıca barış Alperi asla düşünmedi sadece zorunlu sebeplerle 11 oynadı... Ne şampiyonlar ligi ne de ligin başlarında hatta ortalarında dahi önceliği değildi 11 de... samp liginde barış gibi bir adam bir tek.mac bile 11 çıkmadı....

Avrupada elendiler takımlar ve onların bütçesi ortada... gs musrifce para harcıyor.. yanlış yanlış yanlış transferler yapiyor

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    gerçekten sağlam trolsun.yalnız bir bakayım dedim aynen düşündüğüm çıktı.bu eleman fenerli ve fb nin şu hali ile fener forumuna uçacak kaçacak modunda yazılar yazarken gs forumuna gelip neler yazıyor.şu kişinin yazdıklarını dikkate almayınız.
    neden rahatsız oluyorsun ki ? hisse ile ilgili düşüncemi paylaşırken geçmiş dönemlerde şampiyon olmuş hisselerin trendlerini senden daha iyi biliyorum da yazıyorum. şampiyon veya şampiyonluğu garantilemeye yakın her spor hissesi düşüyor. bunun tersi hareket eden şimdiye kadar çıkmadı. ayrıca hiç bir sportif başarı olmayan bazı spor hisseleride belli bir grubun hisseye girmesi ile hacimsiz yükselebiliyor. örnek beşiktaş . 7 tl den 80 lira civarına gelip oradan paraşütsüz düşmeye başladı. burada herkes düşüncesini özgürce ifade edebilir. zaten forumlar bunun için var. ama siz kendi beklentinizin dışında bir yorum görünce hemen bu adam fenerli bu adam trabzonlu bu adam şu bu diye yorumlar yapıyorsunuz. sakin olun ve her görüş ve düşünceyi kabul etmesenizde saygı duyun yahu. insan olmanın medeni olmanın gereği budur. yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    gerçekten sağlam trolsun.yalnız bir bakayım dedim aynen düşündüğüm çıktı.bu eleman fenerli ve fb nin şu hali ile fener forumuna uçacak kaçacak modunda yazılar yazarken gs forumuna gelip neler yazıyor.şu kişinin yazdıklarını dikkate almayınız.
    bu arada kullandığın trol kelimesi suçtur. dikkatli olmanı öneriyorum sana. herkes böyle saygılı bir şekilde uyarmaz. dikkat et yazarken.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Zaten uyardım,genellikle abuk,sabuk yazıyor,almış eline sıradan akıllı telefon oradan yazıp duruyor,bunlar zamanında bizim kurumunun kapısından geçmezdi neyse...bugün hisse limonu,hiç pirim yapmadan düşüyor olması ilginç
    sen kim oluyorsunda uyarıyorsun insanları. işine bak önünden ye. sağa sola sarkma. ne oldu beklentin mi gerçekleşmedi ? dediklerimde haklı çıktım diye niye rahatsız oluyorsun yahu ? sakin ol şampiyon. burada yılların tecrübesi konuşuyor. bilmiyorsan susup dinleyeceksin veya uyardım vs. abuk subuk yazıyordu falan filan yazarken elinin ayarını bulacaksın. okumak istemiyorsan engellersin geçersin. bunu da ben mi öğreteceğim dandik telefonunla yazdıklarınla seni baş başa bırakıyorum. akıllı olmaya davet ediyorum. bunlar gibi leri sözünüde sana iade ediyorum. dikkat edersen yazdıklarının hepsine aynı şekilde cevap verdim. ne bir fazla ne bir eksik. o yüzden yazarken karşıdakide bana cevap verebilir diye 10 kere düşün 1 kere yaz akıllı çocuk emi. yatırım tavsiyesi değildir. sadece had hudud bildirmekten ibarettir.

7.  Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Adamın uyardığı belki de iyi olmuş bazı kimseler için. 10.8 gördü şimdi 8.68.Kim iyi niyetli kötğ niyetli bilemeyiz tabi. Hisse çok dengesiz hareket ediyor. Zarar eden çoktur, kar eden de tabi. Kesin konuşmak yanıltır insanı.

teşekkür ederim bunu iltifat olarak kabul ediyorum. benim ki sadece bir istatistikten ibaret. geçmiş 10 yıla bakarsanız sizde aynısını görebilirsiniz. özel bir yeteneğim, geleceği tahmin etme öngörüm vs. sahip değilim. keşke sahip olsaydım bu foruma yazmazdım.

8.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    olay kağıdın yükselip düşmesi değil.eleman fenerli ve fanatikliği ile yazmakta.kağıt ile ilgili en ufak fikri olmayan troll işte.insanları bu hususta uyarmak istedim.
    trol kelimesi suç teşkil eder. seni bir daha uyarmayacağım. eleman fenerli vs. diye de abuk sabuk yazıp insanları zan altında bırakma. insanları benimle ilgili uyarmak sana mı düştü ? hisse düşünce ateşin yükselmiş senin. şimdi sakin sakin elini o klavyeden bana yazarken çek veya hakaret edici kelimeleri ayıklayıp düşünerek yaz. burada hisseleri yorumluyoruz insanların düşüncelerini değil. yatırım tavsiyesi değildir sadece biraz toz alma faaliyetidir.

Sayfa 332/332 İlkİlk ... 232282322330331332

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •