Sayfa 333/333 İlkİlk ... 233283323331332333
Arama sonucu : 2658 madde; 2,657 - 2,658 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. troll kelimesi suç teşkil edermiş.
    bireysel olarak sahibi olduğum şirketimde çalışan 4 avukat var.troll kelimesinin suç olmadığını google a dahi yazsan öğrenirsin.tehdit ettiğin insanlara dikkat et.neyin suç olup olmadığını senden iyi biliyorum.

seni kaale almadığımı daha önce de söylemiştim.

benim hakkımda toz alma faaliyeti diyerek insanları topluluk içinde küçük düşürme fiilini gerçekleştirdiğini de screen shot alarak kaydettim.görüşürüz.

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    troll kelimesi suç teşkil edermiş.
    bireysel olarak sahibi olduğum şirketimde çalışan 4 avukat var.troll kelimesinin suç olmadığını google a dahi yazsan öğrenirsin.tehdit ettiğin insanlara dikkat et.neyin suç olup olmadığını senden iyi biliyorum.

seni kaale almadığımı daha önce de söylemiştim.

benim hakkımda toz alma faaliyeti diyerek insanları topluluk içinde küçük düşürme fiilini gerçekleştirdiğini de screen shot alarak kaydettim.görüşürüz.
    asgari ücretli bir kafede çalışıyorsundur mutlaka. 4 avukatmış, trol suç değilmiş. sen bana yorum yazdın koçum benim. ben seni tanımam etmem, bana niye cevap verdin ilk olarak peki. kaale almıyorsan yazmayacaksın. hadi şimdi ileride oyna. sevimli cimbomlu seni. trol mrol yazmaycaksın yoksa cevabını her daim alırsın benden.

Sayfa 333/333 İlkİlk ... 233283323331332333

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •