Sayfa 151/330 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2638 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. bence alırlar....bu gazla..

2.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Sivas maçını alırsa 5 tl. Buralardan riske girmeye değer bence

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ama olası bir beraberlik veya mağlubiyette de ne durumda olacağımız meçhul. Bence Sivas galibiyetiyle 5TL olması temennisi kadar diğer 2 ihtimal olan beraberlik veya mağlubiyetiyle 4.lüğe gerileme durumunu da asla göz ardı etmemek lazım.An itibariyle 3 gündür düşen kağıt Pazartesi Çöp olur.İşte o zaman yandığımız andır.

3. gsray nasıl bir hissesin anlamadım son 5 yılda zaman zaman 3 defa aldım üçünde de perişen ettin geçen hafta bu şeytanın bacağını kırmam gerek deyerek gene aldım degişen bir durum yok şimdilik bu defa tüm riskleri almaya karar verdim sonu ne olaçak bu defa diyerek ......

4. Ama beni de kağıtta tutan şey Gs'nin Sivas galibiyeti kadar olası bir puan kaybında ;TS'nin tam oturmamış kadrosu ve sürekli olmayan 1 iki futbolcunun performansına bağlı kopuk futbolu.TS az üzerine gelen takım olunca bocalıyor. Bunu bu hafta kendi sahasında , Gaziantep'inin başarabileceğini düşünüyorum. Zaten TS' tahtası da 1 kaç günkü hareketinde , iyice durağanlaşmasıyla bu düşüncemi destekliyor.Ama ''büyüklerimiz'' ve ''hakemlerimiz'' ne düşünür bilemeyiz tabi.

5. Spek Efendi :'' Olası mağlubiyet ihtimalini fiyatlandık ;hadi artık Sivas Galibiyet ihtimalini +TS'nin puan kaybını da fiyatlandır da neşelendir bizi.''
    Son düzenleme : edizalp55; 04-03-2020 saat: 15:46.

6. Cuma günü brüt takastan çıkacağı için yarin en az %10 prim yapmalı

7. İş yatırım ile yukarı gitmez. Güçlü bir spek lazım, yabancılar hiç uğramadı şu sıralar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Cuma günü brüt takastan çıkacağı için yarin en az %10 prim yapmalı

Sizce sivası yenersek kaç olur?

Ben sivastan alacağımız 2 futbolcu üzerinde algı oluşturmanın kasıtlı olduğunu futbolcuların pek oynamayacağını etkileneceğini düşünüyorum.

Bunlar silkeleme hareketi olabilir mi? Yarın idlib meselesi için ateşkes buluşması da olacak ancak endeks bizi pek etkilemiyor sanırım.

Ben sivası yenebileceğimize pek ihtimal vermiyorum bu sezon hiç yenilmemiş.

Sayfa 151/330 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •