Sayfa 163/327 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bjk.Basaksehir.Ts ile kendi sahamızda oynayacağız.Yeterki cezalı ve sakatlık olmasın.bu takım içerde herkesi geçer.Penalti evlere şenlik.��♥ï¸
    Arif koyu fenerliyim .Ama bu GS daki 150 bin lotum için ve menfaatim için inat edeceğim.Su an kendimi 40 yıllik cimbomlu hissediyorum.Bu sene şampiyon BİZ (Cimbom) olacağız .Haftaya herkes anlayacak bunu .Hatta Çarşamba günü bile Tspor bana göre Malatya da puan kaybedecek inşallah .

Sportif hisseler bu hafta şenlikli olur .

2. gsray takımı oturmuş bir takım oldu bu gidiş güzel atamıyana atarlar diye bir söz var o da bu maçta gerçek oldugunu gösterdi yinede iyi ve olumlu bir sonuç bu kaliteyi azimle sürdürürlerse kalan maçlarına bakılırsa önünde engel yok gibi

3.  Alıntı Originally Posted by edizalp55 Yazıyı Oku
    Yok böyle bir şey ya ...bu oyuna yaratılan sonuca bak .. Adam penaltıyı vermediği bir yana, rakibe penaltı uyduruyor.Ben böyle düzeni ...Biz de paramızı bir iki .. 'nın düdüğünün ucuna veriyoruz. Lanet olsun. Ben yarın çıkarım kağıttan …..Görünen o ki.Başakşehir şampiyondur.
    Ediz niye bu kadar karamsar sin Ağam?Borsa boyutunda önemli olan zaten şampiyon olmak değil.Sampiyonluk yarısının içinde olmak önemli olan.Zaten şampiyon olunduğu maçtan sonraki pazartesi BEKLENTİ BİTTİ ile taban olacak şampiyon olan takım

Biten hiçbir şey yok.Sadece kazansak yarın açılışta %12-13 yukarıdan acilirdik.Simdi ise tahminime göre küçük bir eksi açılış olur en kötü ihtimalle.

150 bin lot ile ben gayet rahatım .

4.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    gsray takımı oturmuş bir takım oldu bu gidiş güzel atamıyana atarlar diye bir söz var o da bu maçta gerçek oldugunu gösterdi yinede iyi ve olumlu bir sonuç bu kaliteyi azimle sürdürürlerse kalan maçlarına bakılırsa önünde engel yok gibi
    Gsray oyunuyla şampiyonluğun en büyük adayı.Basaksehir sonunu getiremez geçen seneki gibi

Tspor da müesses nizamla buraya kadarmış .Çarşamba günü son şansı Tspor un .

Fener tamam çok iyi oynamiyor ama haftalar önce ard arda skandal hakem hatalarıyla ligden el cektirildi .

Herşeye rağmen bence Şampiyon Cimbom olur

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ediz niye bu kadar karamsar sin Ağam?Borsa boyutunda önemli olan zaten şampiyon olmak değil.Sampiyonluk yarısının içinde olmak önemli olan.Zaten şampiyon olunduğu maçtan sonraki pazartesi BEKLENTİ BİTTİ ile taban olacak şampiyon olan takım

Biten hiçbir şey yok.Sadece kazansak yarın açılışta %12-13 yukarıdan acilirdik.Simdi ise tahminime göre küçük bir eksi açılış olur en kötü ihtimalle.

150 bin lot ile ben gayet rahatım .
    Kardeşim 70 bin lotta bende var.Beni bunaltan bize seyrettirilen tiyatro. Adamlar yazıyor senaryoyu maç öyle bitiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ediz ayniymisiz desene .Ben bırakmayacağım Cimbom u şampiyon oluncaya kadar .Ekmeğini de yedik mi sevgimiz bitmez ebedi .
    Fenere çekilen operasyondan sonra gs ye geçtim.Bu gün yenseydi sevgimiz tam olacaktı. Tamamdır Hatip Ağam Ben de yolundayım.

7.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Kaliteyi arttir Ağam .Yaz birkaç kelam da borsa ve spor notunu vereyim.

Borsa ve spor konusunda kimse elime şu dokemez .Yılların tecrübesini. Paraya dönüştüren bir borsa simsari var karşında .
    Sen bnm borsa ve spor notumu verebilecek düzeyde değilsin.

Simsar olduğun da çok net. Ama agayi bırak adam olma konusunda çok geri olduğun daha net. Tüm simsarlar gibi yalan dolandasin. 150 bin lotun var imiş. Buyur ispat et. Et ki inanalım, kendi adıma terk edeceğim forumu. Ama gram ihtimal vermiyorum doğru olduğuna.

Burada pazarlamalar başladı ise temkinli olma zamanıdır.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by edizalp55 Yazıyı Oku
    Fenere çekilen operasyondan sonra gs ye geçtim.Bu gün yenseydi sevgimiz tam olacaktı. Tamamdır Hatip Ağam Ben de yolundayım.
    Ediz Ağam Hubvc den sonra artık kahvehanemiz Gsray topigi .Kwon3,Alyatci hazır kadromuz .Biz buradayiz .Borsada artik hisselerin çoğu balon.Gsray da da borsada bir final operasyonu yapacaktır tahminimce spek .O da zaten Enver Ağa.Big trader olarak yazıyor tahminimce .

Nasip se yeriz ekmeğini cimbomun .

Sayfa 163/327 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •