Sayfa 113/330 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2640 madde; 897 - 904 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

GSRAY günlük

2. Gs altta kalmaz. En az 2-3 katına çıkacağını düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz.

3. hisse satışına anlam yükleyecek olursak , zamanında hisse satıp bedelli sermaye artırımı yapmış olmaları ve hissenin çok daha düşük fiyatlara gelmiş olması ürkütücü...
    belki de sadece kısa vadede sıkıştıkları için rehin yerine satış yapmışlardır...yeniden yapılandırma anlaşması dahilinde bazı şartlar önkoşulmuş ve artık her sıkıştığımızda yeni kredi çekemiyor olabiliriz...

bir de trabzonun bile 1 milyar tl'lik piyasa değeri varken bizim bu fiyatların daha da altını göreceğimizi sanmıyorum...normalde görmemeliyiz...

savaş, ekonomik veya siyasi kriz durumları haricinde...

GSRAY - Galatasaray Sportif

Ooo Gsray devre kesmiş

Devre kesmek % 10 daha demek

çünkü; Satanları ,pişman

olanları,kumarbazları,

kerizleri çekmek demek

Elbette yatırım tavsiyesi değil,tahmindir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by STAPES Yazıyı Oku
    Ooo Gsray devre kesmiş

Devre kesmek % 10 daha demek

çünkü; Satanları ,pişman

olanları,kumarbazları,

kerizleri çekmek demek

Elbette yatırım tavsiyesi değil,tahmindir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Öyke dusunmenizi istiyorda olabilirler, b.. tan kagitlar bile uctu gitti, birakinda buda gitsin bi zahmet

6.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Derneğin hisse sattığı yerde bulunup para kazanmak mümkün değildir daha önce bu hadiseden çok can yaktı kol bacak neyse ytd

kurthan

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Bu fiyatı not al sayın kuşu bakalım yakın süreçte neler yaşanacak ytd

kurthan
    not aldığında 2,31 idi.

Hatırlatmak isterim

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. bir de bedelli olacaksa eğer, düşük fiyatlardayken olması çok ama çok kötü olur....ama fiyat yüksek olursa, o kadar da koymaz kimseye...bu hem yatırımcının canını yakmaz, hem de yönetimin işine gelir bedelliyi daha kolay kabul ettirmek için...
    fiyat kullanmak istemiyorum hedef göstermek olmasın, bu kağıt çok can yaktı...teknik taktik zaten benim uzmanlığım da değil, kimsenin zarar edip de hakkına girmiş olmayım....

ama fiyat atıyorum 4-5 tl olsa, 1 tl bedelli için hissemizin sadece 20-25%'ini satmamız yeterli olur....zaten o fiyatları görse, çoğumuzu burda kalmamış oluruz...çok daha öncesinden çıkarız korkumuzdan...yılların çilesini çekmiş olmamıza rağmen, zararı kurtarsak yeter der vedalaşırız gibime geliyor...

bu arada şu an yükseliyor, ama bu akşam ekside kapatmayacağımızın da garantisi yok...

Sayfa 113/330 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •