Sayfa 88/332 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2656 madde; 697 - 704 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

GSRAY bugün 2.059 tl fiyattan toplam 4.151.664 lot açığa satış işlemi gerçekleşmiştir, açığa satış fiyat ortalamasına göre 2.12 tl fiyata sürdüklerinde panikle açıklarını kapatanlar para kaybetmişlerdir ama bekleyen açıkçılar para kazanmışlar gibi,

2. Sayın Spek:
    dün malı eline vermiştim. Bugün de aşağıdan elinden aldım.
    Bugün seni çok güzel Öptüm.
    Akşam 7'de Trump güzel konuşursa, onları da (yukardan) eline vereceğim.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın Spek Dün öpmüştüm seni. Bugün tekrar öptüm seni, memnun musun ?
     Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Sayın Spek:
    dün malı eline vermiştim. Bugün de aşağıdan elinden aldım.
    Bugün seni çok güzel Öptüm.
    Akşam 7'de Trump güzel konuşursa, onları da (yukardan) eline vereceğim.

4. Ohoooo, mefta olmuş burası. Bir fatiha okuyayım bari.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931

Jesse Tamunobaraboye Sekidika Galatasaray'da!

Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
    GSRAY

Gönderim Tarihi 09.01.2020 18:20:15
    Bildirim Tipi ÖDA
    Transfer Görüşmelerinin Sonuçlanması veya Sona Ermesi A+ A-
    Özet Bilgi Profesyonel Futbolcu Jesse Tamunobaraboye Sekidika Transferi Hakkında
    Transfer Görüşmelerinin Sonuçlanması / Sona Ermesi
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Transfer Görüşmelerine Konu Futbolcunun Adı-Soyadı Jesse Tamunobaraboye Sekidika
    Transfer Görüşmelerine Konu Futbolcunun Kulübü
    Görüşme Sonucu Anlaşmaya varılmıştır.
    Sözleşme Tarihi 09.01.2020
    Sözleşme Süresi 31.05.2024
    Sözleşme Bedeli Açıklamalar kısmında belirtilmiştir.
    Sözleşmenin Önemli Şartları Açıklamalar kısmında belirtilmiştir.
    Transfer Şekli Satın Alma (Purchase)

Açıklamalar

Profesyonel Futbolcu Jesse Tamunobaraboye Sekidika ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 2023-2024 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre Futbolcuya 2019-2020 sezonu için net 125.000 Euro, 2020-2021 sezonundan itibaren 4 sezon boyunca net 250.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/811192
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7. Süleyman Rodop: "Galatasaray’ın Kemerburgaz arazisi üzerindeki tedbir kalktı. Artık Galatasaray buraya da yavaş yavaş yerleşimeye başlıyor. İlk iş olarak Kemerburgaz arazisine 10 gün içinde Galatasaray bayrağı dikilecek."

diyeli 2-3 gün oldu...şimdi bu arazi yine bizim mi olacak? Florya'dan vazgeçmediğimiz halde?
    e Florya'yı da geri aldık, hem de parasını vererek...orda da söylenen imar ruhsatlı olarak geri aldığımız...
    acaba ilerde tekrar mı ihale edilecek Florya, ve biz de Kemerburgaz'a mı çıkacağız bu şekilde...yoksa Florya hiç karıştırılmadan Kemerburgaz bize tesis yapmak amaçlı verilecek mi (49 yıllık üst kullanım hakkı vs.)

e o zaman imarlı Florya arazisi de en az bir Riva kadar eder herhalde....yapılandırmanın son senesinde ödenecek ana para rakamı ciddi miktardaydı, desenize onu da bununla kapatacaklar...

bilen biri varsa, detayları paylaşırsa sevinirim...

bu başkan hiç gitmesin...ve de en önemlisi financial fair play (ffp) anlaşması hiç bitmesin...2 yılımız kaldı herhalde tahhüdümüzü yerine getirmek zorunda olduğumuz...bu şekilde başkanlar parayı çarçur da edemiyorlar...

8. Şuracıkta biraz dikileyim.Belki uğurlu gelirim

Sayfa 88/332 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •